Prírodná medicína

Trpíte migrénami, bolestivou menštruáciou, častou únavou, srdcovými ochoreniami, osteoporózou, cukrovkou, žlčníkovými a obličkovými kameňmi? Tak, ako veľká väčšina ľudí, môžete mať nedostatok horčíka.

Čítať viac

Ambrósia je jedna z najcelistvejších potravín sveta, pretože obsahuje všetky živiny, ktoré človek potrebuje k životu. Pravdepodobne aj z toho dôvodu bola označovaná ako pokrm Bohov, ktorý uchováva nesmrteľnosť, silu, večnú mladosť a zdravie. Včelí…

Čítať viac

Prečo sa nevie o tom, že Anona Graviola je účinnejšia ako chemoterapia? Lebo isté veľké korporácie chceli dostať späť svoje ťažko investované peniaze do rokov výskumu, pri snahe vytvoriť syntetickú verziu, čo sa však nepodarilo.

Čítať viac

Určite ste už počuli o CBD a možno sa k Vám dostali informácie aj o CBG. S najväčšou pravdepodobnosťou to boli samé chvály a preto ste možno trocha skeptickí a neviete ako veľmi môžete ich účinkom veriť.

Čítať viac

Babie leto, ktoré je Medziobdobie Zeme, prináša záťaž na dôležitý orgán v našom tele – slezinu. Preto by sme radi predstavili novinku – nápoj zo slzovky, obilniny, ktorá je na podporu sleziny nanajvýš vhodná. Môžete si s ním vytvoriť pravidelnú ra…

Čítať viac

Existuje veľké množstvo probiotík, ale aby boli účinné, je dôležité aby prežili cestu do čriev. Nezáleží len na tom, či dávka probiotík obsahuje 10, 30 alebo 50 miliárd baktérii, rozhodujúca je ich miera prežitia v žalúdku.

Čítať viac