Najnovšie články

Na základe poznatkov, ktoré boli načerpané naprieč tropickým podnebným pásmom, vám prinášame prírodný repelent na kliešte a komáre, ktorý je zložený výlučne z osvedčených prírodných silíc.

Čítať viac

Informácie o liečivých účinkoch soli boli publikované už v roku 2002. Napriek snahe farmaceutických spoločností zdiskreditovať tieto výsledky, sú informácie našťastie stále dostupné a bohaté na poznatky o liečivých účinkoch soľných obkladov.

Čítať viac

Prečo sa nevie o tom, že Anona Graviola je účinnejšia ako chemoterapia? Lebo isté veľké korporácie chceli dostať späť svoje ťažko investované peniaze do rokov výskumu, pri snahe vytvoriť syntetickú verziu, čo sa však nepodarilo.

Čítať viac

Starostlivo zostavené zloženie poskytuje riešenie na elimináciu následkov glyfosátov z postrekových látok aj riešenie ako predchádzať  gastrointestinálnym problémom, kardiovaskulárnym problémom aj oslabenej imunite.

Čítať viac

Dekubity, ktorým ľudovo hovoríme preležaniny, sú rany, ktoré keď nie sú v čas rozpoznané, môžu spôsobiť až poškodenie svalov, šliach aj kostí. Preto je nesmierne dôležité ich vedieť rozoznať aj im prechádzať.

Čítať viac

Oregánový olej obsahuje niekoľko účinných látok vďaka ktorým pozitívne pôsobí pri rôznych infekciách, zápaloch, tráviacich aj kožných problémoch.

Čítať viac