Bylinky

Najuniverzálnejší "nečaj", "nápoj Inkov" s ktorým môžeme pri príprave priam kúzliť. Kôra stromu, ktorú Indiáni nazývali "tajy", čo znamená "mať moc a silu", čaj ktorý radi pili ruskí cári aj macedónski mnísi. Jednoducho Lapacho.  

Čítať viac

Škoricu nie je potrebné veľmi predstavovať, veď každý ju pozná aspoň ako prísadu do sladkých jedál, kompótov, jablkových koláčov, kakaa či kávy, ale nie je škorica ako škorica, pretože je zásadný rozdiel medzi škoricou čínskou a škoricou cejlónsko…

Čítať viac

Starostlivo zostavené zloženie poskytuje riešenie na elimináciu následkov glyfosátov z postrekových látok aj riešenie ako predchádzať  gastrointestinálnym problémom, kardiovaskulárnym problémom aj oslabenej imunite.

Čítať viac

Na základe poznatkov, ktoré boli načerpané naprieč tropickým podnebným pásmom, vám prinášame prírodný repelent na kliešte a komáre, ktorý je zložený výlučne z osvedčených prírodných silíc.

Čítať viac

Pestrec mariánsky je stredomorská liečivá bylina, ktorá vyzerá ako bodliak. Pestrec je však veľmi účinnou bylinkou pre ľudí, ktorý majú problémy s pečeňou, dýchacími ťažkosťami a trávením. 

Čítať viac

Oregánový olej obsahuje niekoľko účinných látok vďaka ktorým pozitívne pôsobí pri rôznych infekciách, zápaloch, tráviacich aj kožných problémoch.

Čítať viac

Listy a kvety tejto byliny Sagan Dalya, majú magickú silu, ktorá telu dodáva vitalitu, posilňuje pracovitosť, zvyšuje potenciu a v ľudovom liečiteľstve sa používala pri rôznych chronických ochoreniach sprevádzajúcich zníženie životnej sily.

Čítať viac