Graviola - účinnejšia ako chemoterapia?


Prečo sa nevie o tom, že Anona Graviola je účinnejšia ako chemoterapia? Lebo isté veľké korporácie chceli dostať späť svoje ťažko investované peniaze do rokov výskumu, pri snahe vytvoriť syntetickú verziu, čo sa však nepodarilo.

Najsilnejšie protirakovinové účinky majú listy a výťažky z nich, ale je samozrejmosťou, že aj ostatné časti rastliny sú užitočné proti množstvu zdravotných problémov. Napríklad, Graviola má široké spektrum antimikrobiálnych účinkov, ako proti bakteriálnym, tak aj proti plesňovým infekciám. Zaberá aj proti vnútorným parazitným červom, znižuje vysoký krvný tlak a používa sa aj pri depresiách, strese či rôznych nervových poruchách.

Hoci je Graviola účinná proti mnohým zdravotným ťažkostiam, je to jej proti-nádorový účinok, ktorý budí najväčší záujem. Výskumy totiž ukazujú, že pomocou výťažkov zo stromu Graviola možno:

 • Pôsobiť proti nádorom bezpečne a účinne pomocou plne prírodnej terapie, ktorá nespôsobuje extrémne nevoľnosti, straty na váhe a vypadávanie vlasov.
 • Ochrániť svoj imunitný systém a tak sa vyhnúť smrteľným infekciám.
 • Cítiť sa po liečebnej kúre silnejší a zdravší.
 • Posilniť svoju energiu a zlepšiť svoj náhľad na život.

Rastlina prešla viac ako 20 laboratórnymi testami vedenými už od 70. rokov! To, čo tieto testy odhalili, nie je vôbec chudobné na omračujúce zistenia.

 • Výťažky účinne útočia na zhubné bunky 12 typov rakoviny a zabíja ich, vrátane rakoviny hrubého čreva, prsníka, prostaty, pľúc a pankreasu ...
 • O troch zložkách je dokázané, že sú pri spomaľovaní rastu rakovinových buniek 10 000 krát silnejšie ako adriamycín, bežne používané chemoterapeutické liečivo!
 • Na rozdiel od chemoterapie, extrakt z listov Graviola selektívne prenasleduje a zabíja iba rakovinové bunky. Nepoškodzuje zdravé bunky!

 

Dôvod prečo sa o účinkoch Gravioly nevie

Jeden z najväčších výrobcov liečiv v Amerike spustil výskum liečby rakoviny za miliardy dolárov. Bádanie bolo zamerané na Graviolu, legendárny liečivý strom z amazonského dažďového pralesa. 

Rôzne časti stromu Graviola - vrátane, kôry, listov, koreňov, plodov a semien z plodov - už po stáročia využívali pôvodní obyvatelia južnej ameriky na liečbu ochorení srdca, astmy, problémov s pečeňou a artritídy. Aj napriek tomu, že spoločnosť na výrobu liečiv vychádzala len z nedostatočne zdokumentovaných vedeckých dôkazov, sa rozhodla vložiť nemalé peňažné prostriedky a zdroje do testovania protirakovinových vlastností tohto stromu. Výsledkami boli šokovaní, graviola sa ukázala byť veľmi účinnou na hubenie rakoviny. 

Tým ale príbeh Gravioly takmer skončil.

Ukázalo sa, že farmaceutická spoločnosť takmer sedem rokov skúšala syntetizovať dve z najsilnejších protirakovinových ingrediencií v Graviole. Keby sa im podarilo tieto látky izolovať a následne replikovať, mohli by si to patentovať a dostať svoje ťažko investované peniaze späť.
Avšak narazili.
Ten originál jednoducho neboli schopní replikovať. Neexistoval teda žiadny spôsob, ako by si mohli zisky ochrániť, alebo aj len dostať späť tie milióny, čo vložili do výskumu. Ako sa tak sen o ohromnom profitu vyparoval, ich testovanie Gravioly sa zastavilo. A čo horšie, spoločnosť celý projekt založila do šanónov a rozhodla sa zistenia svojich výskumov nezverejniť! Našťastie tu bol však jeden vedec z výskumného tímu Gravioly, ktorého svedomie mu nedovolilo len tak sa pozerať, ako sa pácha taká ohavnosť. Hoci riskoval svoju kariéru, kontaktoval spoločnosť, ktorá sa venuje zberu liečivých rastlín z amazonského pralesa a informoval ich o bohatých zisteniach týkajúcich sa Gravioly.

 

 Pár faktov

 1. Výskumy začali už v r.1930
 2. Národný inštitút rakoviny vykonal prvý vedecký výskum v roku 1976. Výsledky potvrdili, že "listy a stonky Gravioly sa ukázali ako účinné pri ničení zhubných buniek." Výsledky publikované vo vnútornej správe neboli nikdy uvoľnené pre verejnosť.
 3. Od roku 1976 bolo dokázané, že Graviola je úžasne mocný zabijak rakoviny 20 nezávislými laboratórnymi testami, avšak ešte stále, do dnešných dní, neboli iniciované a ani neprebehli žiadne klinické výskumy s dvojitým slepým testom - čo je typický benchmark, ktorý bežní doktori a odborné žurnály používajú na posúdenie terapeutickej hodnoty a vierohodnosti
 4. Účinnou zložkou sú Anonové acetogeniny, ktorých je známych asi 300 druhov. Z toho Graviola obsahuje až 40 ...
 5. Anonové acetogeniny blokujú prísun ATP do rakovinových buniek, aj do tých multirezistentných rakovínnych buniek, ktoré odolávajú aj chemoterapii
 6. Štúdia vydaná v Journal of Natural Products následne po štúdii uskutočnenej Katolíckou univerzitou Južnej Kórey uviedla, že pri jednej látke v Graviole zistili, že selektívne zabíja bunky rakoviny hrubého čreva "10 000 krát silnejšie ako Andriamycin, čo je bežne používaný chemoterapeutický liek. 
 7. Tá najdôležitejšia časť správy Katolíckej univerzity Južnej Kórey je o tom, že Graviola sa ukazuje, že útočí selektívne len na rakovinové bunky a ponecháva zdravé bunky nedotknuté. To je rozdiel oproti chemoterapiu, ktorá útočí bez rozlíšenia na všetky aktívne sa rozmnožujúce bunky, ako bunky žalúdka a vlasov, čím často vyvoláva ničivé vedľajšie účinky nevoľnosti a straty vlasov u pacientov s rakovinou.
 8. Štúdia na Purdue University nedávno zistila, že listy zo stromu Graviola zabíja bunky u šiestich línií ľudskej rakoviny a zvlášť účinné sú proti rakovinám prostaty, pankreasu a pľúc

 

Bylinné produkty pri riešení problémov s rakovinou

V prípade nádorových ochorení je nutné pochopiť príčinu a odstrániť emocionálny blok, zmeniť stravu a nasadiť protirakovinové doplnky výživy. Anona Graviola, či Vilcacora nemôžu byť jedinými užívanými bylinami. Takejto chyby sa dopúšťa mnoho ľudí, ktorí nevedia, že až spoločné pôsobenie napríklad s produktami ako Dračia krvCytosanLapacho, … výrazne zvyšujú účinnosť terapie a tým aj nádej na prekonanie rakoviny.

Priemerná bylinná terapia trvá niekoľko mesiacov a pozostáva najmä z očistných, protinádorových, regenerujúcich a posilňujúcich byliniek (odporúčame každý mesiac kombinovať 3), ako aj z bylín podporujúcich činnosť imunitného systému: Vhodné Bylinné Koncentráty

V prípade metastáz sa väčšinou odporúča doplnenie kúry o Tahuari, ktoré sa varí spoločne s Vilcacorou.

Napriek tomu, že na etiketách je uvádzané pomerne nízke dávkovanie, lekári z Peru predpisujú obvykle produkty nasledovne:

 • Vilcacora 10g, v ťažkých prípadoch aj 20g (piť 1 hodinu pred, alebo po jedle)
 • Anona Graviola cca 5 – 10g.
 • Dračia krv 10 – 15 kvapiek vždy ráno na lačno v malom množstve vody (cca 1 polievková lyžica)

Je potrebné medzi nimi robiť prestávky cca 30 minút.

Anona Graviola - Annona muricata - m...

Anona Graviola - Annona muricata - mletá - 100 g

Annona Forte (koncentrát z Annona Mu...

Annona Forte (koncentrát z Annona Muricata - Anona Graviola) - 30 ml

Anona Graviola Forte (guanabana) - A...

Anona Graviola Forte (guanabana) - Annona muricata koncentrát - 500 ml

Dôležité upozornenia:

 • Aj keď Graviola pôsobí selektívne, má silné antibakteriálne účinky a preto je potrebné kombinovať, alebo najneskôr po 3 týždňoch užívania nasadiť probiotiká, aby sa neoslabila pozitívna črevná mikroflóra.
 • Q10 a C vitamín znižujú účinky, z toho dôvodu sa Graviola neužíva s nimi súčasne
 • Graviola stimuluje maternicu – neodporúča sa pri tehotenstve.
 • Graviola znižuje tlak, preto ak používate lieky na znižovanie tlaku, poraďte sa s lekárom o ich dávkovaní, aby Vám tlak veľmi neklesol.

Aby bola prírodná terapia účinná, je treba odstrániť príčinu v emocionálnom poli človeka ako to popisuje vo svojej knihe Dr.Hammer ktorý je prenasledovaný pre svoju vysokú účinnosť pri liečbe rakoviny

Taktiež zmeniť stravu a alkalizovať prostredie, ako to s vysokým úspechom prevádza Dr. Simoncini.

 

 • Viac o liečbe onkologických ochorení, protirakovinných doplnkoch a literatúre
Štítky: graviola