Anona Graviola (guanabana) - Annona muricata extrakt - 90 kapsúl

11,90€ Bez DPH: 9,92€

Popis

Anona Graviola (guanabana) - Annona muricata extrakt - 90 kapsúl

Anona Graviola je nevysoký strom z tropickej oblasti Peru s charakteristickými zelenými listami, známy aj pod názvom Guanabana. Vďaka zložkám, ktoré sa nachádzajú v listoch, bola Anona Graviola známa už v predkolumbovskom období. 
Obsahuje alkaloidy okrem iného izoquinolové - asimilobin, nornuciferin a anonain, acetogenin, taníny, polyfenoly, nenasýtené mastné kyseliny, vitamín C a iné. Môže posilňovať obranné funkcie organizmu, napomáhať jeho správnej činnosti, zmierňovať následky zlej skladby stravy a nezdravého životného prostredia a napomáhať k udržaniu psychickej rovnováhy.

Ak beriete lieky na znižovanie tlaku, je vhodné aby ste si častejšie merali jeho hodnoty. V silnejších dávkach môže Anona znižovať aj srdcovú frekvenciu (tep). Ak užívate lieky na zníženie frekvencie tepu - je potrebné častejšie kontrolovať ako u tlaku.

Peruánske byliny Original Uncaria® sú kvalitou zberu a postupom spracovania špičkové a ojedinelé na našom trhu. Firma Uncaria ČR má tú česť byť držiteľom prestížneho certifikátu PROM PERU, udeľovaného len najlepším firmám dosahujúcim vysokej kvality svojich produktov a služieb, a to predovšetkým v rámci samotného Peru. Ako jediní v Európe získali právo používať tento chránený znak.

Zloženie: kapsula rastlinného pôvodu, mikrokryštalická celulóza, koncentrát Anona muricata, stearan horečnatý

Odporúčaná denná dávka: 3x1 kapsulu zapiť dostatočným množstvom vody

Účinné látky v 3 kapsulách:
čistý koncentrát Annona muricata - 450mg

Skladovanie: mimo dosahu detí, na chladnom a tmavom mieste, po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 28 dní.  

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám.

Viac informácii o rastline a jej účinkoch

Ďalšie články o liečbe rakoviny

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Kapsuly a tabletyJuhoamerická medicína

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát