Mycopan 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€
  • Značka: Energy
  • Dostupnosť: Skladom
Štítky: Energy, Chaga

Popis

Mycopan 90 kaps

Prírodný produkt MycoPan obsahuje vyvážený komplex vitálnych húb a bylinných extraktov.

Kapsulky MycoPan svojimi účinkami prispieva k harmonizácii dráhy sleziny a pankreasu, dráhy žalúdka, čím pozitívne ovplyvňuje ťažkosti, odrážajúce sa v hmote príslušných orgánov a tkanív. Zároveň ich vyživuje a posilňuje.

Základným princípom radu Mycosynergy je mykoterapia, teda využitie liečivých vlastností vybraných druhov húb, a ich pôsobenie s ďalšou významnou zložkou, ktorou je fytoterapia. Cielene vybrané bylinné extrakty posilňujú účinok terapeutických húb žiadúcim smerom a podporujú oblasti, ktoré by samotné huby v takýchto vysokých dávkach mohli oslabovať. Výsledným produktom sú vyvážené, dobre tolerované prípravky s vysokým a jasne definovaným pôsobením.

Po 3 týždňoch užívania urobte v užívaní vždy 1 týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Užívanie a presné dávkovanie konzultujte so svojím lekárom alebo terapeutom. Počas užívania prípravku je odporúčané zvýšiť príjem tekutín! 

Zloženie: extrakt z Ryšavca šikmého, extrakt z Plamienky zimnej, extrakt zo Šampiňónu mandľového, extrakt z plodu Feniklu obyčajného, ​​extrakt z vňate Paliny ročnej, extrakt z plodu Anony mäkkoostnatej, stabilizátor - draselné soli mastných kyselín (rastlinného pôvodu)

Odporúčané dávkovanie: 3 x 1 kapsulka

Účinné látky v 1 kapsulke: 
extrakt z Ryšavca šikmého - 160mg, extrakt z Plamienky zimnej - 96mg, extrakt zo Šampiňónu mandľového - 80mg, extrakt z plodu Feniklu obyčajného - 64mg, ​​extrakt z vňate Paliny ročnej - 48mg, extrakt z plodu Anony mäkkoostnatej - 40mg

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10–25°C a chráňte pred mrazom.

Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy!

Článok o účinkoch produktu MycoPan

Článok o účinkoch huby Chaga

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Mycopulm 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Mycoren 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Mycohepar 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Mycocard 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Gurmar extra 60 kaps

9,50€ Bez DPH: 7,92€

Kaša Gaja essence 420g

25,90€ Bez DPH: 21,58€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Liečivé hubyKapsuly a tablety

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát