Mycopulm 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€
  • Značka: Energy
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Mycopulm 90 kaps

Prírodný produkt Mycopulm obsahuje vyvážený komplex vitálnych húb a bylinných extraktov.

Kapsulky Mycopulm svojim pôsobením prispieva k harmonizácii dráhy pľúc a hrubého čreva a harmonizuje tak ťažkosti, ktoré sa odrážajú v hmote príslušných orgánov a tkanív, ktoré zároveň vyživuje a celkovo posilňuje.

Základným princípom radu Mycosynergy, ktorého Mycopulm je prvým predstaviteľom, je mykoterapia, teda využitie mimoriadnych vlastností vybraných druhov húb, v spolupôsobení s fytoterapiou. Cielene vybrané bylinné extrakty posilňujú účinok vitálnych húb žiaducim smerom. Výsledným produktom sú vyvážené, dobre tolerované prípravky s vysokým a jasne definovaným pôsobením.

Po 3 týždňoch užívania urobte v užívaní vždy 1 týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Užívanie a presné dávkovanie konzultujte so svojím lekárom alebo terapeutom. Počas užívania prípravku je odporúčané zvýšiť príjem tekutín! 

Zloženie: extrakt z Uchovca bazového (Auricularia auricula-judae), extrakt z Trúdnika klobúčkatého (Polyporus umbellatus), extrakt z vňate Pýru plazivého (Elymus repens), extrakt z Plamienky zimnej (Flammulina velutipes), extrakt z koreňa Pazvončeka (lianovitého) čínskeho /Dangšen (Dang Shen)/ (Codonopsis pilosula), stabilizátor – draselné soli mastných kyselín (rastlinného pôvodu) 10 mg, rastlinná kapsula (HPMC)

Odporúčané dávkovanie: 3 x 1 kapsulka

Účinné látky v 1 kapsulke: 
extrakt z Uchovca bazového - 140 mg, extrakt z Trúdnika klobúčkatého - 117 mg, extrakt z vňate Pýru plazivého - 93 mg, extrakt z Plamienky zimnej - 82 mg, extrakt z koreňa Pazvončeka čínskeho /Dangšen/ - 58 mg

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10–25°C a chráňte pred mrazom.

Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojim lekárom! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy!

Článok: MycoPulm posilní pľúca aj odhlieni

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Vironal 30ml

23,90€ Bez DPH: 19,92€

Regalen 30ml

23,90€ Bez DPH: 19,92€

Mycohepar 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Mycocard 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Mycopan 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Liečivé hubyKapsuly a tabletyPodpora imunity

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát