Mycohepar 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€
  • Značka: Energy
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Mycohepar 90 kaps

Prírodný produkt Mycohepar obsahuje vyvážený komplex vitálnych húb a bylinných extraktov.

Kapsulky Mycohepar svojim pôsobením prispieva k harmonizácii dráhy pečene a žlčníka a pozitívne ovplyvňuje ťažkosti, ktoré sa odrážajú v hmote príslušných orgánov a tkanív, ktoré zároveň vyživuje a posilňuje.

Základným princípom radu Mycosynergy, ktorého Mycohepar je tretím predstaviteľom, je mykoterapia, teda využitie mimoriadnych vlastností vybraných druhov húb, v spolupôsobení s fytoterapiou. Cielene vybrané bylinné extrakty posilňujú účinok vitálnych húb žiaducim smerom. Výsledným produktom sú vyvážené, dobre tolerované prípravky s vysokým a jasne definovaným pôsobením.

Po 3 týždňoch užívania urobte v užívaní vždy 1 týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Užívanie a presné dávkovanie konzultujte so svojím lekárom alebo terapeutom. Počas užívania prípravku je odporúčané zvýšiť príjem tekutín! 

Zloženie: extrakt z koralovca ježovitého (Hericium erinaceus), extrakt z hlivy ustricovej (Pleurotus ostreatus), rastlinná kapsula (HPMC), extrakt z valeriány lekárskej (Valeriana officinalis), extrakt z púpavy lekárskej (Taraxacum officinale), stabilizátor – horečnaté soli mastných kyselín rastlinného pôvodu (10mg), rastlinná kapsula (HPMC) 120mg

Odporúčané dávkovanie: 3 x 1 kapsulka

Účinné látky v 1 kapsulke: 
extrakt z koralovca ježovitého - 196 mg, extrakt z hlivy ustricovej - 131 mg, extrakt z valeriány lekárskej - 98 mg, extrakt z púpavy lekárskej - 65 mg

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10–25°C a chráňte pred mrazom.

Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojim lekárom! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy!

Článok o účinkoch MycoHeparu

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Mycopulm 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Mycoren 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Mycopan 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Liečivé hubyKapsuly a tablety

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát