Mycoren 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€
  • Značka: Energy
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Mycoren 90 kaps

Prírodný produkt Mycoren obsahuje vyvážený komplex vitálnych húb a bylinných extraktov.

Mycoren kapsulky svojím pôsobením prispieva k harmonizácii dráhy obličiek, prostaty a močového mechúra. Harmonizuje tak ťažkosti, ktoré sa odrážajú v hmote príslušných orgánov a tkanív, ktoré zároveň vyživujú a celkovo posilňujú.

Základným princípom radu Mycosynergy, ktorého Mycoren je druhým predstaviteľom, je mykoterapia, teda využitie mimoriadnych vlastností vybraných druhov húb, v spolupôsobení s fytoterapiou. Cielene vybrané bylinné extrakty posilňujú účinok vitálnych húb žiaducim smerom. Výsledným produktom sú vyvážené, dobre tolerované prípravky s vysokým a jasne definovaným pôsobením.

Po 3 týždňoch užívania urobte v užívaní vždy 1 týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Užívanie a presné dávkovanie konzultujte so svojím lekárom alebo terapeutom. Počas užívania prípravku je odporúčané zvýšiť príjem tekutín! 

Zloženie: extrakt z trsovnice lupeňovitej (Grifola frondosa) 178 mg, extrakt z pórnatky kokosovej (Poria cocos) 134 mg, rostlinná kapsle (HPMC), extrakt zo žezlovky čínskej (Cordyceps sinensis) 104 mg, extrakt z dendrobia vznešeného (Dendrobium nobile) 74 mg, stabilizátor – horečnaté soli mastných kyselín.

Odporúčaná denná dávka: 3 x 1 kapsulka

Účinné látky v 1 kapsulke:
Extrakt z trsovnice lupeňovitej (Grifola frondosa) - 178 mg, Extrakt z pórnatky kokosovej (Poria cocos) - 134 mg, Extrakt zo žezlovky čínskej (Cordyceps sinensis) - 104 mg, Extrakt z dendrobia vznešeného (Dendrobium nobile) - 74 mg,

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10–25°C a chráňte pred mrazom.

Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojim lekárom! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy!

Článok: MycoRen zregeneruje obličky, prostatu aj močový mechúr

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Renol 30ml

23,90€ Bez DPH: 19,92€

Drags Imun 30ml

26,40€ Bez DPH: 22,00€

Mycohepar 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Mycocard 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Mycopan 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Liečivé hubyKapsuly a tablety

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát