Mycocard 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€
  • Značka: Energy
  • Dostupnosť: Skladom
Štítky: Energy, Reishi, Coriolus, Srdce

Popis

Mycocard 90 kaps

Prírodný produkt Mycocard obsahuje vyvážený komplex vitálnych húb a bylinných extraktov.

Kapsulky MycoCard svojimi účinkami prispievajú k harmonizácii dráhy perikardu, troch ohnísk a sleziny, čím pozitívne ovplyvňuje ťažkosti, odrážajúce sa v hmote príslušných orgánov a tkanív. Zároveň ich vyživuje a posilňuje.

Základným princípom radu Mycosynergy je mykoterapia, teda využitie liečivých vlastností vybraných druhov húb, a ich pôsobenie s ďalšou významnou zložkou, ktorou je fytoterapia. Cielene vybrané bylinné extrakty posilňujú účinok terapeutických húb žiadúcim smerom a podporujú oblasti, ktoré by samotné huby v takýchto vysokých dávkach mohli oslabovať. Výsledným produktom sú vyvážené, dobre tolerované prípravky s vysokým a jasne definovaným pôsobením.

Po 3 týždňoch užívania urobte v užívaní vždy 1 týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Užívanie a presné dávkovanie konzultujte so svojím lekárom alebo terapeutom. Počas užívania prípravku je odporúčané zvýšiť príjem tekutín! 

Zloženie: extrakt z Trúdnikovca pestrého (Coriolus versicolor), z Leskokôrovky lesklej /Reishi (Ganoderma lucidum), extrakt z vňate Karbinca európskeho (Lycopus europaeus), stabilizátor – horečnaté soli mastných kyselín rastlinného pôvodu (10mg), rastlinná kapsula (HPMC) 120mg

Odporúčané dávkovanie: 3 x 1 kapsulka

Účinné látky v 1 kapsulke: 
extrakt z trúdnikovca pestrého - 237 mg, extrakt z reishi - 158 mg, extrakt z karbinca európskeho - 95 mg

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10–25°C a chráňte pred mrazom.

Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojim lekárom! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy!

Článok o účinkoch MycoCardu

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Mycopulm 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Mycoren 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Mycopan 90 kaps

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Liečivé hubyKapsuly a tablety

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát