Betafit + Fytomineral

Akcia!
42,90€ 50,40€ Bez DPH: 35,75€
  • Značka: Energy
  • Dostupnosť: Skladom
Štítky: Energy

Popis

Betafit + Fytomineral

Betafit je prírodný prípravok obsahujúci extrakty z červenej repy (cvikle), žihľavy dvojdomej, prasličky roľnej a stavikrvu vtáčieho.

Podľa Tradičnej Čínskej Medicíny Betafit pomáha zlepšovať krv, posilňuje srdce, upokojuje nadmerné rozrušenie. Pomáha pri ochabnutosti pečene a hormonálnych ťažkostiach, ktoré súvisia s prechodom.

Prípravok je vhodný pre každého, kto chce prirodzene podporiť znižovanie objemu odpadových a toxických látok v organizme, odstrániť únavu a podporiť regeneráciu tela po chorobe. Veľmi vhodný je ako prevencia najčastejších civilizačných chorôb. Regeneruje telo počas užívania alkoholu a tabaku. 

Zloženie: Extrakt z hľuzy červenej repy (Beta vulgaris) 337,5 mg, rastlinná kapsula (HPMC), extrakt z listu žihľavy dvojdomej (Urtica dioica) 60 mg, rutín 50 mg, extrakt z vňate prasličky roľnej (Equisetum arvense) 50 mg, extrakt z vňate stavikrvu vtáčieho (Polygonum aviculare) 50 mg, stabilizátor – celulóza, stabilizátor – horečnaté soli mastných kyselín.

Odporúčaná denná dávka: 3 x 1-2 kapsuly, zvýšiť príjem tekutín, po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň pauza

Skladovanie: mimo dosahu detí,  v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10–25°C a chráňte pred mrazom.

Obsah: 90 kapsúl

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy! 

 

Fytomineral je koncentrovaný koloidný roztok minerálov obohatený o bioinformácie.

Fytomineral harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu troch žiaričov (troch ohnísk), sleziny, pankreasu, žalúdka, pečene, žlčníka, močového mechúra a dráhu ústrednú, spojivovú, dráhu počatia a riadiacu dráhu.

Telo si krátkodobo dokáže udržať rovnováhu minerálnych látok samo. Nedostatok, nadbytok či nesprávny pomer minerálnych látok môžu viesť k zdravotným problémom. Ak je príjem minerálov dlhodobo nízky, organizmus čerpá zo zásob uložených vo svaloch, pečeni a kostiach.

Minerálna voda: 15 kvapiek do 1/2 litra kvalitnej vody.
Iontový nápoj: po fyzickej záťaži či tréningu si do pohára vody primiešajte 15 kvapiek.
Regenerácia vlasov: 15 kvapiek do 1/2 litra kvalitnej vody, po umytí vlasou si takto pripravenou minerálnou vodou prevlhčite vlasy a vlasovú pokožku.
Regenerácia nechtov: po každom odlakovaní alebo pri lámavosti a zlej kvalite nechtov aplikujte koncentrovaný koloidný roztok minerálov na každý necht, oživíte ich vzhľad a štruktúru.
Regenerácia pleti: pridaním 15 kvapiek do 1/2 litra vody získate minerálnu vodu na unavenú pleť. Zvonka tak môžete pôsobiť aj na rôzne druhy vyrážok a ekzémov, ak neznesiete na koži nič iné než čistú vodu. 3x denne potrite postihnuté miesta. Vodu si pripravujte vždy čerstvú. Fytomineral môžete pridávať aj do rôznych krémov a masiek.
Výživa rastlín: do 1 litra vody dajte 4 kvapky koncentrátu.

Zloženie: silne koncentrovaný koloidný roztok 64 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy v prírodnej forme (viď obrázok)

Odporúčané dávkovanie: 
Dospelí:        30 kvapiek 1x denne
Deti od 12r:  30 kvapiek 1x denne 
Deti od 3r:    15 kvapiek 1x denne
Pred použitím pretrepať! Po troch týždňoch užívania odporúčame jeden týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo dosahu priamého slnečného žiarenia pri teplote od 10-25°C, chráňte pred mrazom

Objem: 100ml

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie v čase tehotenstva konzultujte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Vyživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy! Prípadný sediment nie je škodlivý!

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Fytomineral 100ml

25,20€ Bez DPH: 21,00€

Betafit 90 kaps

25,20€ Bez DPH: 21,00€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Akcie a výhodný nákup

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát