Bewit Washing powder white 1kg

18,45€ Bez DPH: 15,38€
  • Značka: BEWIT
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Prací prášok na biele prádlo

Bewit Washing powder je mimoriadne šetrný prací prášok, ktorým svojej bielizni prinavrátite žiarivú belosť a sviežosť. Vďaka prírodným saponínom má žltkastú farbu a o dosť väčšiu silu. Zároveň je šetrný k pokožke, práčke aj k prírode.

Chráni bielizeň pred opakovaným znečistením a zafarbením počas prania. Krásne vyperie aj v tvrdej vode. Neobsahuje sulfáty, fosfáty, fosfonáty, optické rozjasňovače či inú syntetiku

Použitie: predmáčanie bielizne, pranie v práčke

Zloženie: sodium carbonate, sodium percarbonate, tea tree saponin, sodium chloride, zeolite, soapnut saponin, soapwort extrakt, climbing ivy extrakt, honey locust extrakt, soap bark tree extrakt, vôňa: 100% čistá a prírodná esenciálna olej Bewit Lemon

Dávkovanie: Prášok dávkujte priamo do bubna práčky. Množstvo prášku prispôsobte miere znečistenia bielizne a tvrdosti vody. Odporúčané množstvo prášku na jednu dávku bielizne je 20 -50ml (20ml na 4,5kg bežne znečisteného prádla pri mäkkej vode a 50ml na 4,5kg silne znečisteného prádla pri tvrdej vode)

Pracia schopnosť: 30 - 95°C so zvyšujúcou sa teplotou pracia schopnosť prášku stúpa

Typ bielizne: biela, stálofarebná

Vôňa: jemne citrónový nádych

Odporúčania: Pri prechode z konvenčných pracích práškov na túto radu, vyčistite práčku pomocou čističa Bewit Washing Machine Cleaner, ideálne trikrát za sebou. Pokiaľ už používate len Bewit pracie prášky, tak čistite práčku raz za pol roka. Pri praní veľmi odolných škvŕn na bielom a stálofarebnom prádle pridajte k praciemu prášku Bewit Oxygen Active.

Upozornenie: Nepoužívajte prací prášok na hodvábne a vlnené textílie. Na zabránenie navlhnutiu a ľahšiu manipuláciu odporúčame presypať prací prostriedok do uzatvárateľnej nádoby. Kvôli veľkej jemnosti a prašnosti pracieho prášku dbajte pri jeho presypávaní, dávkovaní či inej manipulácii s ním zvýšenej opatrnosti.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Pranie

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát