Terapeutická ladička - Šišinka mozgová (Epifýza) 963 Hz

32,50€ Bez DPH: 27,08€
  • Značka: Merkaba
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Terapeutická ladička - Šišinka mozgová (Epifýza) 963 Hz

Účelom tejto ladičky a jej frekvencie je predovšetkým relax. Dolaďuje fyzické telo do rovnováhy a tým navodí rovnováhu aj energetického tela. Používa sa pri frekvenčnej zvukovej terapii, pri muzikoterapii a pri rôznych terapiách, ktoré vykonávajú terapeuti, lekári, liečitelia, maséri ale je takisto vhodná aj na domáce použitie.

Šišinka mozgová (epifýza, corpus pineale) je veľmi dôležitá žľaza z vnútorným vylučovaním – výrastok medzimozgu… nachádza sa v presnom geometrickom strede mozgu. Jej tvar pripomína borovicovú šišku, je svetlo senzitívna.Vytvára sa v nej hormón melatonín. Je tiež zásobárňou predstavivosti a tvorby a už tisícročia je považovaná za spojenie ľudského tela s hlbšími sférami mysli, s inými dimenziami. Hovorí sa jej aj „tretie oko“.

Epifýza je zodpovedná za vylučovanie dimethyltryptaminu (DMT) známeho ako „molekula duše“. Uvoľňovanie tejto molekuly je považované za jeden z najsilnejších halucinogénnych neuroprevádzačov, aké poznáme. Počas spánku rastie, ako aj v určitých meditačných stavoch.

Aktiváciou šišinky mozgovej sa otvárajú cesty vnímania „tretím okom“, zvyšuje sa stav vedomia. Ladičkou 963 Hz si prečisťujeme a aktivujeme šišinku mozgovú, ako aj odstraňujeme „neužitočné programy“ z mysle.

Pri práci s ladičkami je potrebné vypnúť ostatné zvuky (rádio, telku) a držať ladičku za nožičku. Ladičku následne aktivujeme jemným úderom o seba samého (napríklad o koleno), alebo o gumený aktivátor, priložíme ju k ušiam pre zoznámenie sa s jej frekvenciou a následne, po každom rozozvučení ladičku prikladáme k hlave, k "tretiemu oku", k srdcu a pod.

Obsah: pevný ochranný obal, ladička 963Hz

Upozornenie: Aktivátor nie je súčasťou balenia. Aktivátorom na rozozvučenie môže byť hokejový puk, palička s gumeným „aktivátorom“, alebo hocijaká iná tvrdená guma.  Hotový aktivátor si môžete zakúpiť na našom e-shope. 

Krajina pôvodu: Slovenská republika

Článok o frekvenciách pre zdravie

Článok o muzikoterapii

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Zvonkohry, ladičky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát