Terapeutická ladička Cirkulácia 586 Hz

32,20€ Bez DPH: 26,83€
  • Značka: Merkaba
  • Dostupnosť: Na objednávku
Štítky: Merkaba

Popis

Terapeutická ladička Cirkulácia 586 Hz

Terapeutická ladička Cirkulácia 586Hz vydáva frekvenciu, ktorá stimuluje nepretržitý pohyb krvi v organizme, ktorý je nevyhnutný na udržiavanie prísunu kyslíka po organizme ako aj distribúciu hormónov.

Frekvencia ladičky Cirkulácia 586 Hz nastavuje prirodzený pohyb všetkých telesných tekutín, vrátane lymfy. 

Pomocou frekvencie ladičky môžeme zmierniť bolesti a stuhnutie tela, zápaly kĺbov a šliach, karpálny tunel, napríklad bolesti a opuchy kĺbov pri artritíde..atď., ktoré je spôsobené nedostatkom kyslíka v krvi.
Frekvencia môže znížiť hladinu cholesterolu v krvi zvýšením obsahu kyslíka v tele, ladičku po aktivácií namierime do oblasti pečene, tiež pôsobí priaznivo pri cukrovke. Pomáha pri ochoreniach obličiek, prispieva k úprave krvného tlaku a krvného obehu, čím prispieva k zmierneniu opuchov, je vhodná pri zápaloch dutín, uzlín a stredného ucha.

Pri práci s ladičkami je potrebné vypnúť ostatné zvuky (rádio, telku) a držať ladičku za nožičku. Ladičku následne aktivujeme jemným úderom o seba samého (napríklad o koleno), alebo o gumený aktivátor, priložíme ju k ušiam pre zoznámenie sa s jej frekvenciou a následne, po každom rozozvučaní ladičku prikladáme k hlave, k "tretiemu oku", k srdcu a pod.
Aktivátorom na rozozvučenie môže byť hokejový puk, palička s gumeným aktivátorom, alebo hocijaká iná tvrdená guma.

Použitie ladičky je vhodné pre všetky vekové kategórie, vrátane malých detí a batoliat, ako aj našich zvieracích miláčikov.

Obsah: pevný ochranný obal, ladička 586Hz

Upozornenie: Aktivátor nie je súčasťou balenia. Aktivátorom na rozozvučenie môže byť hokejový puk, palička s gumeným „aktivátorom“, alebo hocijaká iná tvrdená guma.  Hotový aktivátor si môžete zakúpiť na našom e-shope. 

Krajina pôvodu: Slovenská republika

Článok o frekvenciách pre zdravie

Článok o muzikoterapii

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Zvonkohry, ladičky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát