Terapeutická ladička Kremík 448 Hz

32,50€ Bez DPH: 27,08€
  • Značka: Merkaba
  • Dostupnosť: Skladom
Štítky: Merkaba

Popis

Terapeutická ladička Kremík 448 Hz

Terapeutická ladička Kremík 448 Hz je vhodná pri regenerácií kostí, kĺbov, chrupaviek, stavcov, platničiek, šliach, svalových úponov. Pomáha formovať kolagén, podporuje tvorbu kostí, spojivových tkanív, zdravých nechtov, kože, vlasov. Podporuje zabudovávanie vápnika do kolagénovej matrice, chráni pred osteoporózou, zvyšuje pružnosť ciev. Posilňuje imunitu, odstráňuje krvácanie pri liečbe TBC a výborne účinkuje proti parazitom, chráni pred alergiami, podporuje hojenie rán, odstraňuje zápaly, tlmí škodlivý vplyv hliníka na náš organizmus, chráni pred Alzheimerovou chorobou, pred tvorbou močových kameňov a zápalmi močových ciest. Omladzuje a chráni telesné štruktúry pred stárnutím.

Pri práci s ladičkami je potrebné vypnúť ostatné zvuky (rádio, telku) a držať ladičku za nožičku. Ladičku následne aktivujeme jemným úderom o seba samého (napríklad o koleno), alebo o gumený aktivátor, priložíme ju k ušiam pre zoznámenie sa s jej frekvenciou a následne, po každom rozozvučaní ladičku prikladáme k hlave, k "tretiemu oku", k srdcu a pod.
Aktivátorom na rozozvučenie môže byť hokejový puk, palička s gumeným aktivátorom, alebo hocijaká iná tvrdená guma.

Použitie ladičky je vhodné pre všetky vekové kategórie, ako aj pre našich zvieracích miláčikov.

Obsah: pevný ochranný obal, ladička 448Hz

Upozornenie: Aktivátor nie je súčasťou balenia. Aktivátorom na rozozvučenie môže byť hokejový puk, palička s gumeným „aktivátorom“, alebo hocijaká iná tvrdená guma. Hotový aktivátor si môžete zakúpiť na našom e-shope. 

Krajina pôvodu: Slovenská republika

Článok o frekvenciách pre zdravie

Článok o muzikoterapii

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Zvonkohry, ladičky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát