Terapeutické ladičky Anjelská sada 4096 Hz, 4160 Hz, 4225 Hz

86,40€ Bez DPH: 72,00€
  • Značka: Merkaba
  • Dostupnosť: Na objednávku
Štítky: Merkaba

Popis

Terapeutické ladičky Anjelská sada 4096 Hz, 4160 Hz, 4225 Hz

Terapeutické ladičky Anjelská sada sú unikátnym kompletom troch vysoko frekvenčných ladičiek naladených na Pytagorovú váhu, známu ako Váha spravodlivosti.

Tieto nádherné ladičky otvárajú našej  Duši bránu do Anjelské kráľovstva, a nielen to, ale tiež nám umožňujú, aby sa stali kanálom prenosu a príjmu energií medzi Vesmírom a Zemou prostredníctvom Slnka. V toltéckej tradícií sa hovorí, že Slnko našej slnečnej sústavy je zdvojeným reťazcom (DNA) informácií medzi Vesmírom a planétou Zem. Anjelské ladičky rozširujú naše vedomie, zosilňujú naše prepojenie so Slnkom v nekonečnom kozmickom rozhovore.

Sú založené na 9. oktávach v podtexte rádovo…t.j. základný tón vytvára druhý tón a druhý tón vytvára tretí tón…atď. Neustále stúpajúca výška tónu simuluje archetypálne energie Jakubovho Rebríka, svetelného obelisku či schodov do neba.

Anjelské ladičky napomáhajú pri meditácií, masáži, pri rôznych terapiách, pri kreatívnom vyjadrovaní sa, prinášajú inšpiráciu. Rozvibrovaním ladičiek pri lebečnej kosti, ich frekvencia a zvuk prepája s duchovným svetom a prináša duchovné vízie, zážitky a poznanie.

Tieto ladičky sú vhodné pre každého, kto inklinuje k anjelským vibráciám. Sú vhodné pri práci rôznych terapeutov, masérov aj lekárov.

Použitie: môžete ich používať individuálne, alebo v skupinovej práci pre posilnenie meditácie.

Rovnako sa používajú pri kryštaloterapii na zosilnenie vyžarovania kryštálov – rozozvučíme ladičku a približíme ju koncom jej osi ku kryštálu… Ladičky sa môžu používať samostatne, alebo dve dohromady, ľahkým poklepaním o seba. Taktiež si môžete vytvoriť krásny anjelský koncert…uchopite ich niekoľko medzi prsty a jemne ich  rozozvučte všetky súčasne.

Pre tých, ktorí praktizujú terapiu polarity, sa odporúča ladičky používať, tak, že sa vytvorí v priestore tvar 5.cípej hviezdy prostredníctvom piatich ľudí. Jeden stojí na mieste ľudskej hlavy, dvaja na ramenách a další dvaja pri nohách. Každý z nich drží v ruke anjelskú ladičku. Jednotlivo ich rozozvučia a postupne aktivujú energiu každého z bodov 5. cípej  hviezdy a tým vytvoria unikátny energetický priestorový celok. (Terapia piatich elementov  éteru, vzduchu, ohňa, vody a zeme) .

Obsah: ochranný obal, tri ladičky s týmito frekvenciami: 4096 Hz Krištáľová ladička – Rajská záhrada, 4160 Hz – Prameň svetla, 4225 H – Schody do neba

Tieto ladičky sa aktivujú /rozozvučujú/ ľahkým úderom o seba, alebo o pribalený celodrevený aktivátor, nepoužíva sa tu gumený aktivátor.

Krajina pôvodu: Slovenská republika

Článok o frekvenciách pre zdravie

Článok o muzikoterapii

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Zvonkohry, ladičky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát