Terapeutická ladička - DNA 528 Hz

32,20€ Bez DPH: 26,83€
  • Značka: Merkaba
  • Dostupnosť: Na objednávku
Štítky: Present

Popis

Terapeutická ladička - DNA 528 Hz

Frekvencia 528 Hz je používaná genetickými inžiniermi na celom svete na opravu a transformáciu poškodenej DNA (deoxyribonukleovej kyseliny). Je to frekvencia rezonujúca s miechou. Pomáha „opravovať“ poškodené kódy života v bunkách ľudského tela napr. vpyvom UV žiarenia, chemického poškodenia, či iných toxických vplyvov ako sú napr. plesne, baktérie a pod. Pôsobí terapeuticky aj pri genetických chorobách, urýchľuje hojenie, spomaľuje stárnutie a otvára srdce bezpodmienečnej láske.

Terapia s ladičkou DNA 528 Hz je vhodná aj pre predčasne narodené bábätka, pre osoby s mentálnym a telesným postihnutím.

Pri práci s ladičkami je potrebné vypnúť ostatné zvuky (rádio, telku) a držať ladičku za nožičku. Ladičku následne aktivujeme jemným úderom o seba samého (napríklad o koleno), alebo o gumený aktivátor, priložíme ju k ušiam pre zoznámenie sa s jej frekvenciou a následne, po každom rozozvučení ladičku prikladáme k hlave, k "tretiemu oku", k srdcu a pod.

Obsah: pevný ochranný obal, ladička 582 Hz

Upozornenie: Aktivátor nie je súčasťou balenia. Aktivátorom na rozozvučenie môže byť hokejový puk, palička s gumeným „aktivátorom“, alebo hocijaká iná tvrdená guma.  Hotový aktivátor si môžete zakúpiť na našom e-shope. 

Krajina pôvodu: Slovenská republika

Článok o frekvenciách pre zdravie

Článok o muzikoterapii

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Zvonkohry, ladičky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát