Terapeutická ladička - Komorné A 432 Hz

32,20€ Bez DPH: 26,83€
  • Značka: Merkaba
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Terapeutická ladička - Komorné A 432 Hz

Účelom tejto ladičky a jej frekvencie je predovšetkým relax. Dolaďuje fyzické telo do rovnováhy a tým navodí rovnováhu aj energetického tela. Používa sa pri frekvenčnej zvukovej terapii, pri muzikoterapii a pri rôznych terapiách, ktoré vykonávajú terapeuti, lekári, liečitelia, maséri ale je takisto vhodná aj na domáce použitie.

Frekvencia ladičky komorné A 432 Hz je tón základnej matematiky prírody. Takto ladená frekvencia je pre nás prirodzená a preto pôsobí na nás harmonicky a regeneračne, navracia nás k sebe samým. Je to vibrácia na princípoch šírenia prirodzených harmonických vĺn, zjednocujúcich vlastnosti svetla, času, priestoru, hmoty, gravitácie a elektromagnetizmu so všetkým živým, blahodárne pôsobiac na  našu DNA a vedomie na bunkovej úrovni nášho tela. Táto frekvencia sa môže používať pri meditáciach a relaxačných technikách.

Rudolf Steiner (rakúsky filozof 19.st.) nazval túto frekvenciu "Kristovým vedomím stúpajúcej energie" a "tónom slnečnej energie archanjela Michaela v kolektívnom uvedomení".

Frekvencia 432 Hz je spájaná s fibonacciho postupnosťou, samotné číslo 432 Hz sa v nej síce nenachádza, ale na základe zistení že každá harmonická frekvencia je deliteľná s číslom 3 nám vyjde číslo 144 a to sa vo Fibonacciho postupnosti nachádza.
Ak by sme mali inú číselnú sústavu, nie desiatkovú, ale osmičkovú, šestkovú, štvorkovú, alebo dvojkovú, tak pri 432 vždy vychádzajú celé čísla: 432:8=54:3=18   432_6=72:3=24   432_4=108:3=36   432_2=216:3=72
Z toho vyplývajú aj iné zaujímavosti. 432 je deliteľné aj číslami 12,9 a 3. napr. 432:12 = 36  432:3 = 144

Nikola Tesla hovoril:"ak by ste poznali úžasnosť čísel 3,6,9, mali by ste v rukách kľúč k vesmíru"

Pri práci s ladičkami je potrebné vypnúť ostatné zvuky (rádio, telku) a držať ladičku za nožičku. Ladičku následne aktivujeme jemným úderom o seba samého (napríklad o koleno), alebo o gumený aktivátor, priložíme ju k ušiam pre zoznámenie sa s jej frekvenciou a následne, po každom rozozvučení ladičku prikladáme k hlave, k "tretiemu oku", k srdcu a pod.
Aktivátorom na rozozvučenie môže byť hokejový puk, palička s gumeným aktivátorom, alebo hocijaká iná tvrdená guma.

Obsah: pevný ochranný obal, ladička v tóne komorné A 432Hz

Upozornenie: Aktivátor nie je súčasťou balenia. Aktivátorom na rozozvučenie môže byť hokejový puk, palička s gumeným „aktivátorom“, alebo hocijaká iná tvrdená guma.  Hotový aktivátor si môžete zakúpiť na našom e-shope. 

Krajina pôvodu: Slovenská republika

Článok o frekvenciách pre zdravie

Článok o muzikoterapii

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Zvonkohry, ladičky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát