Na imunitu - prírodný esenciálny olej 10 ml

6,90€ Bez DPH: 5,75€
Štítky: Ťuli a Ťuli

Popis

Na imunitu - prírodný esenciálny olej 10 ml

Za krásnou vôňou prírodných silíc sa skrývajú terpény – prchavé organické zlúčeniny rastlinného pôvodu, ktoré v prírode slúžia na komunikáciu, rastliny nimi lákajú hmyz, odrádzajú škodcov ... a takým istým spôsobom pôsobia aj na nás. Vďaka procesu parnej destilácie sa tieto terpény podarilo izolovať z rastlín a vznikli tak čisté esenciálne oleje, ktoré majú široké využitie v medicíne, prírodnom liečiteľstve, kozmetike či drogérii. 

Táto zmes čistých 100% esenciálnych olejov, ktoré majú silné antioxidačné vlastnosti, posilňujú a očisťujú  imunitný systém. Zmes obsahuje esenciálne oleje Bergamot, Borovica a Čajový strom.
Rovnako ako posilňuje imunitný systém, tento esenciálny olej neutralizuje mikróby, zmierňuje svalové napätie a bolesť kĺbov, zmierňuje bolesti hlavy spôsobené preťažením, stimuluje nervový systém a znižuje únavu a nervové vyčerpanie.

Netoxický, nedráždivý, ale príležitostne senzibilizačný. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii. Priamy a nepriamy kontakt s očami spôsobí podráždenie. Nikdy nepoužívajte čisté ésenciálne oleje na pokožku tela bez riedenia, nikdy nepoužívajte vnútorne, držte ďaleko od detí. Ak ste tehotná, pred použitím sa poraďte s lekárom. 

Použitie:
Priama inhalácia - 
nakvapkajte 1 až 2 kvapky na bavlnenú vreckovku alebo vatový tampón a vdychujte.
Aromalampa, difúzer -  pridajte 3 až 5 kvapiek do misky s vodou a nechajte rozptýliť v dome, v byte aj v kancelárii
Kúpeľ - pridajte 5 kvapiek do kúpeľa o teplote do 37°C, pre lepšiu rozpustnosť môžete zmiešať so soľou alebo nosným rastlinným olejom.

Zloženie: Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil, Pinus sylvestris Needle Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil.

Skladovanie: mimo dosahu detí, na suchom a tmavom mieste

Upozornenie: Vonajšie použitie nie je vhodné pre tehotné ženy, dojčiace matky, deti do 5 rokov a osoby so zlým  zdravotným stavom. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami, v nezdriedenom stave aj s pokožkou. Produkt môže vyvolávať alergickú reakciu pri kontakte s pokožkou. Škodlivý pre vodné organizmy, môže spôsobiť dlhodobé nepriaznivé účinky. Tieto informácie sú informačného charakteru. Vprípade ťažkosti vyhľadajte ihneď lekársku pomoc. 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Éterické a vonné oleje

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát