Na osvieženie vzduchu - 10 ml

6,90€ Bez DPH: 5,75€

Popis

Na osvieženie vzduchu - 10 ml

Za krásnou vôňou prírodných silíc sa skrývajú terpény – prchavé organické zlúčeniny rastlinného pôvodu, ktoré v prírode slúžia na komunikáciu, rastliny nimi lákajú hmyz, odrádzajú škodcov ... a takým istým spôsobom pôsobia aj na nás. Vďaka procesu parnej destilácie sa tieto terpény podarilo izolovať z rastlín a vznikli tak čisté esenciálne oleje, ktoré majú široké využitie v medicíne, prírodnom liečiteľstve, kozmetike či drogérii. 

Táto zmes 100% esenciálnych olejov sa skladá zo štyroch najčistejších olejov, ktoré sú známe tým, že odstraňujú nežiadúce pachy, upravujú kvalitu vzduchu a zároveň majú aj liečebný účinok. Kombinácia koriandra, citrónu, limetky a čajového stromu stačí na to, aby každá miestnosť opäť voňala sviežou vôňou. Navyše táto zmes olejov má protivírusové, antibakteriálne, a antiseptické vlastnosti, ktoré ničia baktérie, pomáhajú eliminovať huby a plesne a redukujú množstvo chemikálií a kovov vo vzduchu.

Netoxický, nedráždivý, ale príležitostne senzibilizačný. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii. Priamy a nepriamy kontakt s očami spôsobí podráždenie. Nikdy nepoužívajte čisté ésenciálne oleje na pokožku tela bez riedenia, nikdy nepoužívajte vnútorne, držte ďaleko od detí. Ak ste tehotná, pred použitím sa poraďte s lekárom. 

Použitie: 3-5 kvapieek nakvapkajte do aromalampy alebo aromadifúzora, táto zmes sa môže naniesť na spodnú časť nôh, na krk a môže sa tiež inhalovať.
Pred aplikáciou na pokožku vždy narieďte v nosnom oleji (kokosový, jojobový...) pár kvapiek esenicálneho oleja

Zloženie: Coriandrum Sativum Seed Oil, Citrus Limon Peel Oil, Citrus Aurantifolia Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil.

Skladovanie: mimo dosahu detí, na suchom a tmavom mieste

Upozornenie: Vonajšie použitie nie je vhodné pre tehotné ženy, dojčiace matky, deti do 5 rokov a osoby so zlým  zdravotným stavom. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami, v nezdriedenom stave aj s pokožkou. Produkt môže vyvolávať alergickú reakciu pri kontakte s pokožkou. Škodlivý pre vodné organizmy, môže spôsobiť dlhodobé nepriaznivé účinky. Tieto informácie sú informačného charakteru. Vprípade ťažkosti vyhľadajte ihneď lekársku pomoc. 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Éterické a vonné oleje

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát