Na sústredenie - prírodný éterický olej 100% - silica - 10ml

6,90€ Bez DPH: 5,75€
Štítky: Ťuli a Ťuli

Popis

Na sústredenie - prírodný éterický olej 100% - silica - 10ml

Za krásnou vôňou prírodných silíc sa skrývajú terpény – prchavé organické zlúčeniny rastlinného pôvodu, ktoré v prírode slúžia na komunikáciu, rastliny nimi lákajú hmyz, odrádzajú škodcov ... a takým istým spôsobom pôsobia aj na nás. Vďaka procesu parnej destilácie sa tieto terpény podarilo izolovať z rastlín a vznikli tak čisté esenciálne oleje, ktoré majú široké využitie v medicíne, prírodnom liečiteľstve, kozmetike či drogérii. 

Zmes prírodných éterických olejov na zvýšenie sústredenia a koncentrácie. Navodzuje ukludňujúcu atmosféru a stimuluje nervový systém. Obsahuje éterické oleje citrón, mäta pieporná a eukalyptus. 

Citrón od Ťuli a Ťuli je 100% éterickým olejom (silicou) s osviežujúcou a oživujúcou vôňou, ktorá rozjasňuje ducha a očisťuje myseľ. Citrónový olej má "vysoké vibrácie", ktoré môžu zdvihnúť ducha a prekonať duševnú únavu. Citrónový olej veľmi dobre uvoľňuje myseľ a hovorí sa, že pomáha pri rozhodovacom procese bez toho, aby nadhodnocoval myseľ. Môže byť veľmi upokojujúci pre tých, ktorí sú emočne preťažení.

Mäta prieporná od Ťuli a Ťuli je 100% éterický olej (silica) svójou výraznou vôňou považuje za neodmysliteľnú súčasť každej lekárničky. Hlavnou zložkou je mentol - silná zlúčenina. Zvyšuje naše recepčné kapacity na duševnej a duchovnej úrovni a bude prospešná pre tých, ktorí potrebujú inšpiráciu a pochopenie

Eukalyptus od Ťuli a Ťuli je 100% éterický olej (silica), ktorý má nádherne jasnú a výraznú arómu. Predstavuje hlbokú vôňu otvorenosti, voľnosti a optimizmu. Eukalyptus je esencia novosti a obnovy.

Netoxický, nedráždivý, ale príležitostne senzibilizačný. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii. Priamy a nepriamy kontakt s očami spôsobí podráždenie. Ak ste tehotná, pred použitím sa poraďte s lekárom.

Použitie: 1-4 kvapky nakvapkajte do aromalampy alebo aromadifúzora, pri naparovaní použite 1 kvapku do hrnca s horúcou vodou, do kúpeľa použite 5 kvapiek rozmiešaných v rastlinnom oleji alebo soli (pre lepšiu rozpustnosť), pre inhaláciu použite 1-2 kvapky aplikované na bavlnenú vreckovku alebo tampón a vdychujte. 

Zloženie: Citrus Limon Peel Oil, Mentha Piperita Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Limonene, Linalool, Citral

Skladovanie: mimo dosahu detí, na suchom a tmavom mieste

Upozornenie: Vonajšie použitie nie je vhodné pre tehotné ženy, dojčiace matky, deti do 5 rokov a osoby so zlým  zdravotným stavom. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami, v nezdriedenom stave aj s pokožkou. Produkt môže vyvolávať alergickú reakciu pri kontakte s pokožkou. Škodlivý pre vodné organizmy, môže spôsobiť dlhodobé nepriaznivé účinky. Tieto informácie sú informačného charakteru. Vprípade ťažkosti vyhľadajte ihneď lekársku pomoc. 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Éterické a vonné oleje

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát