Karafa na vodu Alladin farebná 1,3 l

59,00€ Bez DPH: 49,17€
Štítky: Present, MDZ

Popis

Karafa na vodu Alladin farebná 1,3 l

Karafa Alladin je kľúčový výrobok v ponuke vitálnych karáf Nature's Design. Najmä variant so zlatým symbolom na dne karafy patrí medzi najobľúbenejšie. Kryštáliky z vody upravenej v karafe ukazujú jemné šesťuholníkové štruktúry a signalizujú vysokú vitálnu úroveň.

Farebný kvet života (happy) naviac podporuje veselé, pozitívne myslenie.

Karafa má kaskádovitý tvar so šiestimi časťami, ktoré svojim objemom zodpovedajú šiestim po sebe idúcim číslam univerzálnej Fibonacciho postupnosti čísel. Nadväzuje tak na univerzálnu geometriu, prítomnú všade v prírode.

Na spodku karafy je symbol kvetu života, ktorý pôsobí ako tvarový žiarič a energeticky nabíja svoje okolie.

Prírodné procesy možno interpretovať geometricky či hudobne. Úlohou dizajnu výrobkov Nature's Design je vytvárať rezonanciu, ktorá harmonicky ladí s veľkými kozmickými zákonitosťami. Táto rezonancia odovzdáva biologickému systému rastlín, zvierat a ľudí informácie, ktoré zasa dokážu spustiť biologickú podporu a harmonizáciu. Dutinová rezonancia karafy Alladin zodpovedá zvukovej frekvencii tónu F. Táto frekvencia je nositeľom informácie vertikálneho toku energie, ktorý pripomína energetické procesy v stromoch. Pomáha tak prepojiť rozličné energetické centrá resp. čakry v človeku.

Karafa je určená na každodenné používanie doma i v kancelárii. Naši zákazníci často uvádzajú skúsenosť, že s našimi karafami pijú viac vody. A to je azda to najlepšie, čo pre svoj organizmus môžeme urobiť.

Výroba: Karafa je vyrábaná ručne, tradičným sklárskym postupom z kremičitého skla bez obsahu olova.

Veľkosť:
výška: 
cca 20 cm (bez zátky)
šírka: cca 16 cm
objem: cca 1,3 l

Objavte svet Nature's Design

Voda vo svojej pôvodnej forme je symbolom energie, harmónie a dokonalosti. Málokto má prístup k pramenitej vode v jej pôvodnej prirodzenej forme. Výrobky značky Nature´s Design vďaka svojmu jedinečnému tvaru umožňujú vitalizáciu vody a harmonizáciu prostredia. Potvrdzuje nám to stále viac a viac spokojných zákazníkov.

Sme výhradným distribútorom týchto jedinečných výrobkov na Slovensku. Ich základ spočíva v jedinečnom tvare, navrhnutom a vytvorenom našimi dizajnérmi, s prihliadnutím na stáročné poznanie veľkých staviteľov, odpozorované od prírody.Mnohé z nich majú na sebe kvet života, symbol posvätnej geometrie, ktorý pôsobí ako tvarový žiarič. Mnohé varianty sú vyhotovené z ušľachtilých materiálov ako zlato alebo platina a pôsobia na okolie aj vibráciami materiálu.

Väčšina našich výrobkov je vyrábaná ručne tradičným sklárskym umením z bezolovnatého skla. Každý kus je tak jedinečný unikát. Niektoré výrobky sú však vyrábané strojovo, v záujme dosiahnutia jednotných vlastností, tvaru a nižšej ceny.

Čítajte články o energii vody

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Medený pohár Ornament 250ml 2ks

16,90€ Bez DPH: 14,08€

Medená fľaša Kvet života 800ml

26,90€ Bez DPH: 22,42€

Medená fľaša Ornament 800ml

26,90€ Bez DPH: 22,42€

Karafa na vodu Alladin zlatá 1,3 l

66,00€ Bez DPH: 55,00€

Pohár Mythos zlatý 0,25l

10,50€ Bez DPH: 8,75€

Pohár Mythos farebný 0,25l

8,90€ Bez DPH: 7,42€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Posvätná geometriaKarafy, poháre, fľaše

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát