Pohár Mythos farebný 0,25l

8,90€ Bez DPH: 7,42€
Štítky: Present

Popis

Pohár Mythos farebný 0,25l

Tvar a dizajn pohárov Mythos bol rovnako ako v prípade ostaných výrobkov Nature's Design navrhnutý podľa princípu Zlatého rezu. Tento matematický model – vyskytujúci sa prakticky univerzálne v celej prírode – súvisí s Posvätnou geometriou. Poháre Mythos zvyšujú biologickú hodnotu vody a zjemňujú jej chuť.

Poháre Mythos sú určené na časté používanie. Ich tvar bol zároveň navrhnutý tak, že sa nikdy nemôže celkom prevrátiť – pohár sa samočinne opäť postaví. Preto sú vhodné tak pre deti, ako aj pre gastronomicke zariadenia. Poháre sú vhodné na studené i horúce nápoje ako čaj či káva. Sú veľmi praktické na každodenné používanie.

Farebný kvet života (happy) naviac podporuje veselé, pozitívne myslenie.

Výroba: Poháre Mythos sú vyrábené strojovo.

Materiál: Bórokremičitého sklo odolné vysokej teplote, bez obsahu olova a kadmia.

Veľkosť:
výška: cca 8,5 cm
šírka: cca 7,5 cm
objem: cca 0,25 l
hmotnosť: 175-185 g

Objavte svet Nature's Design

Voda vo svojej pôvodnej forme je symbolom energie, harmónie a dokonalosti. Málokto má prístup k pramenitej vode v jej pôvodnej prirodzenej forme. Výrobky značky Nature´s Design vďaka svojmu jedinečnému tvaru umožňujú vitalizáciu vody a harmonizáciu prostredia. Potvrdzuje nám to stále viac a viac spokojných zákazníkov.

Sme výhradným distribútorom týchto jedinečných výrobkov na Slovensku. Ich základ spočíva v jedinečnom tvare, navrhnutom a vytvorenom našimi dizajnérmi, s prihliadnutím na stáročné poznanie veľkých staviteľov, odpozorované od prírody.Mnohé z nich majú na sebe kvet života, symbol posvätnej geometrie, ktorý pôsobí ako tvarový žiarič. Mnohé varianty sú vyhotovené z ušľachtilých materiálov ako zlato alebo platina a pôsobia na okolie aj vibráciami materiálu.

Väčšina našich výrobkov je vyrábaná ručne tradičným sklárskym umením z bezolovnatého skla. Každý kus je tak jedinečný unikát. Niektoré výrobky sú však vyrábané strojovo, v záujme dosiahnutia jednotných vlastností, tvaru a nižšej ceny.

Čítajte články o energii vody 

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Medený pohár Ornament 250ml 2ks

16,90€ Bez DPH: 14,08€

Karafa na vodu Alladin zlatá 1,3 l

66,00€ Bez DPH: 55,00€

Karafa na vodu Alladin farebná 1,3 l

59,00€ Bez DPH: 49,17€

Pohár Mythos zlatý 0,25l

10,50€ Bez DPH: 8,75€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Karafy, poháre, fľaše

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát