Zlomeniny kosti (fraktúry)

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

Vitamín K2-MK 7 + D3 200 tbl

8,90€ Bez DPH: 7,42€
Vitamín K2-MK 7 + D3 200 tbl
Zobrazenie 1 až 14 z 14 (1 stránok)

Predstavujú vzburu, bezmocnosť a bezbrannosť. Váš hnev sa vracia späť k vám a doslova vás núti „zlomiť“ odpor, prípadne „zlomiť“ vaše presvedčenie.

Sila akcie sa rovná sile reakcie – to je základný fyzikálny zákon. Naučte sa ním riadiť v bežnom živote. Ak veríte, že spravodlivosť sa dá získať len s pomocou násilia, potom si do života násilie automaticky privoláte.
„Viete, pán doktor,“ hovorí mi pacient, ktorý mal prednedávnom nehodu, „vždy som mal pocit, že na mňa niečo tlačí. Stále som musel čeliť určitým okolnostiam a bojovať s nimi. Ale nezvládol som to – život ma zlomil.“
Zlomenina nám našepkáva, že si musíme dať do poriadku „kostru“ svojich myšlienok. Ľudia síce potrebujú pevné postoje a presvedčenia, o ktoré sa dá oprieť, no zároveň si treba dať pozor na skostnatenosť. Treba skĺbiť pružné správanie s pevnými presvedčeniami, pretože len pružné kosti sú naozaj pevné.
Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika
Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova