Zlomeniny kosti (fraktúry)

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

Živokosť s kadidlovníkom - masážny k ..

Serrapeptáza extra - 60 kapsúl

Horčík - magnézium citrát - 400 g

Živokosť - masážny krém - kostihoj - ..

7,00€ Bez DPH: 5,83€
Živokosť - masážny krém - kostihoj - 75 ml

Inulín tablety - 100 ks

Magnézium (Horčík) prášok - 600 g

Vitamín K2-MK 7 + D3 - 200 ks

20,00€ Bez DPH: 16,67€
Vitamín K2-MK 7 + D3 - 200 ks

Schindeleho minerály - 400 g

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)

Predstavujú vzburu, bezmocnosť a bezbrannosť. Váš hnev sa vracia späť k vám a doslova vás núti „zlomiť“ odpor, prípadne „zlomiť“ vaše presvedčenie.

Sila akcie sa rovná sile reakcie – to je základný fyzikálny zákon. Naučte sa ním riadiť v bežnom živote. Ak veríte, že spravodlivosť sa dá získať len s pomocou násilia, potom si do života násilie automaticky privoláte.
„Viete, pán doktor,“ hovorí mi pacient, ktorý mal prednedávnom nehodu, „vždy som mal pocit, že na mňa niečo tlačí. Stále som musel čeliť určitým okolnostiam a bojovať s nimi. Ale nezvládol som to – život ma zlomil.“
Zlomenina nám našepkáva, že si musíme dať do poriadku „kostru“ svojich myšlienok. Ľudia síce potrebujú pevné postoje a presvedčenia, o ktoré sa dá oprieť, no zároveň si treba dať pozor na skostnatenosť. Treba skĺbiť pružné správanie s pevnými presvedčeniami, pretože len pružné kosti sú naozaj pevné.
Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika
Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme