ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN
Počas vianočných sviatkov bude predajňa od 23.12.2022 do 3.1.2023 zatvorená.
Objednávky cez e-shop budú priebežne vybavované od 4.1.2023.

 

Objednávky s doručením do Vianoc odporúčame objednať najneskôr 17.12.2023 !!!

Neskôr vytvorené objednávky kuriéri zrejme doručiť nestihnú.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Rotačný oscilátor Primer Cube

1 300,00€ Bez DPH: 1 083,33€
 • Značka: Zapper
 • Dostupnosť: Na objednávku

Popis

Rotačný oscilátor Primer Cube

PrimerCube je patentovaný prístroj, ktorý produkuje absolútne unikátne rotačné magnetické pole s neuveriteľne širokým záberom na množstvo zdravotných problémov. Hoci je v tomto prístroji využívané k pôsobeniu veľmi silných neodymových magnetov, nejedná sa o magnetoterapiu. Ide o úplne nový fenomén, ktorý už začal prenikať medzi prvú tisícku užívateľov.

Ako to funguje

PrimerCube obsahuje patentované magnetické pole. Výskum naznačuje, že toto magnetické pole vytvára jedinečne štruktúrované iónové pole. Toto iónové pole produkuje bezkonkurenčné zdravotné výhody nielen navonok, ale v celom tele až po intracelulárnu úroveň. Vedci sa domnievajú, že iónové pole vytvorené magnetickým poľom PrimerCube poskytuje tieto výhody tým, že jednotlivým bunkám tela dodáva malé elektrické náboje. Keď sa tieto náboje hromadia v bunkách, potom pretekajú malé elektrické prúdy, čo vedie k dramatickým výsledkom, ktoré sú doteraz viditeľné. Táto teória bola vyvinutá skúmaním toho, ako rôzne problémy reagovali na túto technológiu za posledných dvanásť rokov.
Niektoré zdravotné problémy reagovali na technológiu PrimerCube veľmi rýchlo a iné zdravotné problémy vyžadovali oveľa viac času na dosiahnutie pozitívnych výsledkov. Niektoré zdravotné problémy potom na technológiu PrimerCube vôbec nereagovali. Pri dôkladnom skúmaní týchto problémov a informácií, ktoré z nich reagovali rýchlo, pomaly alebo vôbec, sa táto teória odovzdaných elektrických nábojov a menších elektrických prúdov stala najpravdepodobnejším vysvetlením toho, ako PrimerCube skutočne funguje.

PrimerCube sa ľahko používa

Používanie PrimerCube je také jednoduché ako zapnutie a namierenie na telo človeka. V ideálnom prípade by mala byť PrimerCube umiestnená asi 30 cm od tela, ale dá sa efektívne používať aj priamo pri tele a až do vzdialenosti jedného metra. PrimerCube bude medzi nabíjaniami pracovať dlhšie ako desať hodín a je takmer nehlučná, aby ju bolo možné používať v kancelárii, v aute, pri sledovaní televízie, čítaní knihy, spánku, práci pri počítači, cvičení atď. Pretože jedinečné iónové pole vytvorené prístrojom PrimerCube prechádza úplne nekovovými materiálmi, dokonca sú liečiteľné aj hlboko v tele. Táto schopnosť prechádzať nekovovými materiálmi tiež znamená, že PrimerCube efektívne lieči tieto problémy aj pri bežnom oblečení, s výnimkou kovových látok alebo veľkých kovových šperkov. PrimerCube sa dá použiť aj na ťažké prikrývky, poťahy a dokonca aj na nábytok, pokiaľ nábytok neobsahuje kovy, ktoré by mohli interferovať so štruktúrovaným iónovým poľom. PrimerCube sa dá veľmi efektívne použiť aj vo vnútri batohu alebo veľkej kabelky, aby vám poskytol ošetrenie na cestách.

Keď PrimerCube používate na konkrétné miesta, priložte kocku jednoducho k miestu, kde sa problém nachádza. Teda napríklad boľavé koleno - priložte PrimerCube priamo na koleno alebo postavte PrimerCube vedľa neho. Ďalej napríklad podvrtnutý členok, boľavé kĺby, hojaca sa zlomenina atď .: navoľte príslušný počet otáčok a PrimerCube spustite. Ale pozor si musíte dávať akou stranou priložíte PrimerCube k ošetrovanému miestu! PrimerCube musíte priložiť k problému tou stranou, kde je obrázok Kvetu života. Práve z tejto strany je štruktúrované iónové pole vyžarované.
Prečo je použitý práve Kvet života ako indikátor strany s vyžarovaním? Pretože toto štruktúrované iónové rotačné magnetické pole vytvárané rotujúcou miskou s neodymovými magnetmi pri určitých otáčkach tento Kvet života vytvorí. Magnetické polia jednotlivých magnetov pri rotácii vytvoria túto prekrásnu štruktúru posvätnej geometrie. Nevieme, či je tento fakt za takú vysokú účinnosťou PrimerCube u mnohých zdravotných problémov, ale to je vo výsledku v podstate jedno. Napriek tomu je táto informácia veľmi zaujímavá.

Výskum zistil, že PrimerCube znižuje bolesť, urýchľuje hojenie a rýchlo znižuje zápal (opuch) okolo poranenia. Vedci mali veľký úspech pri liečbe všetkých typov zápalov pomocou technológie PrimerCube. Pretože pole vytvorené PrimerCube preniká hlboko do tela, boli liečiteľné tiež zápaly hlboko pod povrchom. Pri použití technológie PrimerCube došlo k veľmi rýchlemu viditeľnému zníženiu opuchov spôsobených vyvrtnutím a inými zraneniami.

Technické parametre.

 • Batéria : kapacita 8.8Ah, LI-ION.
 • 2 stupňová ochrana proti prebitiu a vybitiu.
 • Ochrana proti skratu a prepäťová ochrana.
 • Elektronika je zabezpečená proti prehriatiu.
 • Konektor: USB-C max 12V/5A.
 • Normy USB-C : PD3.0/PD2.0/QC3.0/QC2.0/FCP/PE2.0/PE1.1/SFCP.
 • Adapter: QC3.0, 12V/1.5A.
 • Zariadenie je použiteľné ako Powerbanka.
 • Motor: max 3500rpm, 30W.

Obsah balenia :     
1x PrimerCube rotačný magnetický oscilátor 
1x USB-C nabíjací kábel
1x 5V 2A USB nabíjací adaptér
1x Návod na použitie

Funkcie:
Rotačný magnetický oscilátor je funkčne nastaviteľný s vysokou presnosťou na zvolené otáčky.
Možnosť voľby otáčok v rozhraní: 900 - 3500 Rpm/min *
* Rpm – Revolutions per minute/ Otáčky za minútu
Zariadenie má zabudované tlačidlo pre nastavenie aplikačného času; aplikačný čas je možné zvoliť v troch časových intervaloch.

Skladovanie: mimo dosahu detí, mimo dosahu otvoreného ohňa (sviečka), mimo dosahu vody, v teplote od 0°C do 35°C.

Upozornenie: Zariadenie PrimerCube je citlivé na otrasy. Má zabudovaný motor s rotujúcimi magnetmi na vysokých otáčkach. Mechanická časť je zabezpečená proti úderom a otrasom. Dbajte na zvýšenú opatrnosť proti úderom a otrasom. Zariadenie možno bezpečne používať aj počas nabíjania. Používajte zariadenie správne a bezpečne – prečítajte si preto pozorne upozornenia a preventívne opatrenia uvedené v návode a počas používania zariadenia ich dodržiavajte.

Článok o využití a účinkoch prístroja PrimerCube

Článok: PrimerCube – technológia budúcnosti pomáha uzdravovať už v súčasnosti

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Prístroje a zariadenia

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát