King Kong - 30ml

19,50€ Bez DPH: 16,25€
  • Značka: Energy
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

King Kong - 30ml

King Kong je bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, kryštáloterapie a biorezonancie. Ide o vysoko koncentrovaný produkt obsahujúci bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe.
Bioinformačné prípravky firmy Energy pôsobia na ľudský organizmus v niekoľkých úrovniach súčasne. Zatiaľ čo účinné prírodné látky ovplyvňujú priamo orgány a pochody v tele, informačné zložky pôsobia prostredníctvom biorezonancie na samotnú príčinu ochorenia.

King Kong harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu riadiacu, pľúc, srdca, obličiek, močového mechúra, žlčníka, hrubého čreva, sleziny a troch žiaričov (troch ohnísk).

Pred použitím dôkladne pretrepte (21x). Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, príp. nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je pri regeneračnej kúre vhodné zvýšiť príjem tekutín.

Po 3 týždňoch užívania urobte v užívaní vždy 1 týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Užívanie a presné dávkovanie konzultujte so svojím lekárom alebo terapeutom. 

Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť.
V prípade prechodného zhoršenia stavu treba dávkovanie znížiť, kým zhoršenie nepominie, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu. Nie je vhodné prestávať s užívaním prípravku, lebo ide o spätný regeneračný proces (reverznú reakciu), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení.

Na dosiahnutie väčšieho liečebného účinku odporúčame kombinovať Vironal s krémom Droserin z Pentagramu© krémov (aplikácia na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh).

Zloženie: Smilax lekársky, hloh jednosemenný, schizandra čínska, rakytník rešetliakový, lucerna siata, ibištek sudánsky, benedikt lekársky, vachta trojlistá, pestrec mariánsky, kotúč poľný, konopica žltkastobiela, ženšen, muira puama, dangšen, sečuánske korenie (fagara). Táto zmes biologicky aktívnych látok s ochranným a regeneračným účinkom je doplnená o špeciálny mix éterických olejov a bioinformácie nerastov, napríklad aduláru, chalkopyritu, sfaleritu, mliečneho opálu, kalcitu a ďalších.

Účinné látky v 7 kvapkách:
Bylinný extrakt 82,6%:  smilax vlkovcolistý extrakt z koreňa (Smilax aristolochiaefolia/ Smilax medica) 71,82 mg, lucerna siata extrakt z vňate (Medicago sativa) 30,78 mg, vachta trojlistá extrakt z listov (Menyanthes trifoliata) 28,50 mg, konopnica žltkastobiela extrakt z vňate (Galeopsis segetum) 25,08 mg, benedikt lekársky extrakt z vňate (Cnicus benedictus) 25,08 mg, muira puama extrakt z dreva (Liriosma ovata) 25,08 mg, schizandra čínska plody (Schisandra chinensis) 25,08 mg, zantoxyl – sečuánske korenie extrakt zo semien (Zanthoxylum piperitum) 25,08 mg, kotúč poľný extrakt z vňate (Eryngium campestre) 17,10 mg, dang shen extrakt z koreňa (Conodopsis pilosula) 11,40 mg , hloh jednosemenný extrakt z listov (Crataegus monogyna) 11,40 mg, ibištek krvavý extrakt z kvetov (Hibiscus sabdariffa) 11,40 mg, rakytník rešetliakovitý extrakt z plodov (Hippophae rhamnoides) 11,40 mg, všehoj ázijský extrakt z koreňa (Panax ginseng) 11,40 mg, pestrec mariánsky semená (Sylibum marianum) 11,40 mg,
Zmes silíc 1,03 mg (kardamonová, Nardostachis jatamansi, majoránková, grepová, murayová), grapefruitový extrakt <0.000342 mg
Sladidlo: sorbitol, Zahusťovadlo: celulóza, voda, xantánová guma, Konzervačná látka: sorban draselný

Odporúčané dávkovanie:  2-7 kvapiek 1-3x denne

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo dosahu priamého slnečného žiarenia pri teplote od 10-25°C, chráňte pred mrazom

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie v čase tehotenstva konzultujte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Nadmerná spotreba môže mať za následok laxatívne účinky! Vyživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy! 

Krajina pôvodu: Česká republika

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Gynex 30ml

23,90€ Bez DPH: 19,92€

Stimaral - 30 ml

20,20€ Bez DPH: 16,83€

Tribulus Terrestris Forte - 30 ml

23,90€ Bez DPH: 19,92€

Relaxin kvapky - 30 ml

20,70€ Bez DPH: 17,25€

Rhodiola Rosea 100 tbl

7,00€ Bez DPH: 5,83€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Pre seniorovPre športovcovPre mužov

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát