Mužské choroby (semenníky, penis, prostata)

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

Ivan čaj - z listov a kvetov vrbovky ..

Ivan čaj - z listov vrbovky úzkolist ..

Ivan čaj - z listov vrbovky úzkolist ..

Ivan čaj - z vrbovky úzkolistej - 30 ..

Olej Tekvicový 100 % - Olej z dvora ..

Tribulus Terrestris Forte - 30 ml

Astragalus - Kozinec blanitý - Marat ..

9,90€ Bez DPH: 8,25€
Astragalus - Kozinec blanitý - Marathontime - 60 kapsúl

Koloidné striebro Ag 100 sprej - 40 ..

5,00€ Bez DPH: 4,17€
Koloidné striebro Ag 100 sprej - 40 ppm - 50 ml

Koloidné striebro Ag 100 - 20 ppm - ..

14,50€ Bez DPH: 12,08€
Koloidné striebro Ag 100 - 20 ppm - 1000 ml

Koloidné striebro Ag 100 - 20 ppm - ..

6,90€ Bez DPH: 5,75€
Koloidné striebro Ag 100 - 20 ppm - 300 ml

Koloidné striebro Ag 100 - 20 ppm - ..

Koloidné striebro Ag 100 - rodinné b ..

11,00€ Bez DPH: 9,17€
Koloidné striebro Ag 100 - rodinné balenie - 350 ml

Tribulus terrestris + Tribulus terre ..

Akcia!
Tribulus terrestris + Tribulus terrestris

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris ..

Akcia!
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) - sypaný čaj - 105 g

Prostis - extrakt z americkej palmy ..

17,00€ Bez DPH: 14,17€
Prostis - extrakt z americkej palmy a zlatobyle - 50 ml
Zobrazenie 1 až 15 z 15 (1 stránok)

Sú výsledkom nesprávneho vzťahu muža k sebe samému aj k žene. Inými slovami, ak muž odmieta svoju mužskosť, alebo o sebe pochybuje, privodí si choroby pohlavných orgánov. Ak muž pociťuje negatívne emócie (krivdu, hnev, prehnané nároky...) voči opačnému pohlaviu, ochoreniam v oblasti pohlavia sa nevyhne. Navyše, stav mužských pohlavných orgánov odráža kvantitu a kvalitu sexuálnej energie.

Semenníky, penis a prostata
Ochorenie týchto orgánov odráža nahromadené krivdy, zlosť, nespokojnosť s intímnym partnerom. Tieto pocity muža doslova „bijú“ po pohlavných orgánoch. Pokoj a harmónia vo vzťahu medzi manželom a manželkou, medzi mužom a ženou sú preto zárukou zdravia ich oboch.
Liečil sa u mňa istý muž s chronickým zápalom prostaty. Pred niekoľkými rokmi prekonal kvapavku. Príčinou jeho „dobrodružstiev“ bol vzťah k jeho žene aj k ženám vo všeobecnosti. Všetko sa to začalo tým, že sa chcel pomstiť manželke za neveru. Pomsta sa však obrátila proti nemu.
Zápal prostaty sa väčšinou len ťažko poddá súčasným liekom. Lekári to vysvetľujú osobitosťou štruktúry tohto orgánu a tým, že infekcia sa vnesie medzi leukocyty a lieky sa k nej nedostanú. Potom už stačí len prechladnutie či trocha alkoholu a stav sa zhorší. Ja si to však vysvetľujem inak. S pomocou antibiotík sa choroba iba potláča a zaháňa hlbšie do organizmu, ale jej skutočné, metafyzické príčiny sa neodstránia. Infekcia „drieme“ a vyčkáva, kedy nadíde vhodná chvíľa. Keď muž začne myslieť alebo konať negatívne, infekcia sa „prebudí“ a dá o sebe vedieť. V takomto prípade je veľmi dôležité odstrániť samotné príčiny choroby, teda zmeniť názor na svet. Bez toho sa vyliečiť nedá, nech by ste užívali akokoľvek silné antibiotiká.
Často ma prosia o pomoc starší muži s nádorom na prostate. Ako nádor rastie, začne tlačiť na močovod a objavia sa problémy pri močení (močenie tenkým prúdom, časté močenie v noci, bolesť, rezanie pri močení atď.). Oficiálna medicína navrhuje len operáciu. Z praxe viem, že užívanie homeopatických liekov a zmena podvedomého modelu správania prinesú skvelé výsledky.
Tu je príklad: v ordinácii mám staršieho pána s nádorom na prostate. Prvé príznaky choroby sa objavili asi pred siedmimi rokmi, no pred týždňom celkom prestal močiť. Nádor sa mu zväčšil natoľko, že úplne zahatal močovod. Okamžite ho odviezli do nemocnice, kde ho operovali. Cez prednú brušnú stenu vyviedli z močového mechúra trubicu a k nej pripevnili fľašu, do ktorej vytekal moč. Druhá fáza operácie mala byť veľmi komplikovaná, pričom tento pán mal už takmer sedemdesiat rokov. V nemocnici sa dozvedel o mne a prišiel na konzultáciu spolu so svojou dcérou. Asi hodinu sme zisťovali príčiny ochorenia. Prítomnosť dcéry tomu veľmi pomohla. Chorobu mu privodili nahromadené urážky na zosnulú ženu aj na ženy vo všeobecnosti. Počas rodinného života si vytváral situácie, ktoré neustále zraňovali jeho mužskú samoľúbosť. Pripravil som mu homeopatické lieky, za domácu úlohu som mu dal zrevidovať svoj život a zmeniť vzťah ku mnohým situáciám z minulosti.
O dva týždne ma celý šťastný navštívil. Moč začal vylučovať prirodzenou cestou. Vybrali mu trubicu a po mesiaci už moč vylučoval úplne normálne.Tešil som sa spolu s ním. Chvíle, kedy ste svedkom výsledkov vašej práce, sú mimoriadne príjemné. Jednako ma však prekvapila rýchlosť jeho uzdravenia. Svoj údiv som aj vyjadril.
„Viete, pán doktor, už keď som od vás odchádzal, cítil som sa omnoho lepšie. Začal som sa denne modliť a ďakovať Bohu za túto - vlastne nie, teraz už za chorobu. A robil som všetko, čo ste mi nakázali. Prvý týždeň som sa modlil niekoľko hodín denne. A keď som začal močiť, pochopil som, že to robím správne. Vtedy som na sebe začal pracovať ešte usilovnejšie. Rozhodol som sa nestrácať čas. Myslím, že moja viera v seba, vo vás a vo vyliečenie urobila svoje.“
Ak sa trápite kvôli vašej mužskosti, privodíte si problémy s pohlavnými orgánmi. Vnútorný strach mužnosť oslabuje. Nemusíte svoju mužskosť a silu len odmietať, nebezpečné sú už akékoľvek pochybnosti o sebe, o správnosti svojich rozhodnutí.
Aj pocit viny v sexuálnej oblasti môže privodiť chorobu, pretože si vyžaduje trest. Jeden muž niekoľkokrát podviedol svoju ženu a „vyslúžil“ si za to vždy nové a nové choroby pohlavných orgánov.
Vekom sa mužské problémy zhoršujú. Stáva sa to preto, lebo muži sa začínajú vzdávať. Presvedčenie, že strácajú silu, koná svoju smutnú povinnosť.
Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme