Prostis - extrakt z americkej palmy a zlatobyle - 50 ml

19,70€ Bez DPH: 16,42€
  • Značka: Fin club
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Prostis - extrakt z americkej palmy a zlatobyle - 50 ml

Prostis obsahuje výťažok sušeného zrelého plodu z americkej trpaslíčej palmy (Serenoa repens) a zlatobyľa obyčajného. Serenoa repens je užitočná v rámci starostlivosti o močový trakt, pomáha udržať jeho normálnu funkciu, môže prispieť k zlepšeniu prietoku moču (ťažkosti s močením sa prejavujú najmä u mužov stredného a vyššieho veku). Zlatobyľ obyčajný (Solidago virgaurea) má priaznivé účinky na funkciu obličiek a močového mechúra, je súčasťou starostlivosti o prostatu (malá žľaza nachádzajúca sa blízko močového mechúra, dôležitá pre fyzické zdravie mužov), môže pomôcť pri častom a ťažkom močení. Zlatobyľ je užitočný aj pre ženy, odporúča sa pri bolestivej menštruácii, môže pomôcť zmierniť kašeľ, stará sa o horné dýchacie cesty.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 

Obsah účinných látok: extrakt Serenoa repens (80%), extrakt zlatobyľa obyčajného (20%); 5 kvapiek (0,2 ml) obsahuje 128 mg plodu Serenoa repens a 8 mg zlatobyľa všeobecného

Dávkovanie: 5 kvapiek 3x denne, rozriediť vo vode, pred jedlom

Návod na použitie: Pre obsah cca 57% alkoholu výrobok nie je určený deťom. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.Produkt je vhodný aj pre vegetariánov.

Krajina pôvodu: Fínsko

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Bylinné extrakty a tinktúryPre mužov

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát