Obličky, močové cesty

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny. Odporúčame Vám vyskúšať aj sviečkovanie.
Zobrazenie 1 až 15 z 28 (2 stránok)

Choroby obličiek

Obličky prečisťujú krv. Symbolizujú schopnosť zbavovať sa toho, čo by nám mohlo otráviť život.

Ochorenie obličiek spôsobujú negatívne pocity, ako kritika, odsudzovanie, hnev, krivda, nenávisť, veľké sklamanie a neúspech.Takíto ľudia majú pocit, že sa im nič nedarí. Často trpia pocitom hanby. Na obličkách sa odrazí aj strach z budúcnosti, nechuť žiť na tomto svete.


„Vaša choroba je výsledkom nechuti žiť na tomto svete,“ hovorím pacientke, ešte celkom mladučkej dievčine. „Vo vašom podvedomí vládne silný program sebazničenia.“
„Viete,“ hovorí dievča, „keď som bola ešte celkom malá, ochorela mi stará mama. Vtedy som prosila Boha, aby zobral časť môjho života a dal ho starej mame, aby sme umreli spolu. A pamätám si aj iné podobné prípady. Odkiaľ sa to však vo mne vzalo?“


„Váš program sebazničenia je spojený so správaním vašej matky počas tehotenstva. Dlho nechcela mať deti, ale keď otehotnela, zmierila sa s tým a nakoniec porodila vás. Lenže nechuť mať dieťa predstavuje želanie smrti duši budúceho dieťaťa. Okrem toho má vaša mama pocit, že život jej strašne ukrivdil. Všetko toto vám odovzdala v podobe silného programu sebazničenia. Odrazilo sa to na vašich obličkách.“

Jeden muž mával pravidelné bolesti a krvácanie z obličiek. Príčinou choroby bol strašný pocit krivdy, nenávisť a túžba pomstiť sa vlastnému bratovi. Dokonca ho chcel zabiť. Keďže však išlo o jeho brata, želanie smrti sa obrátilo späť a „trafilo“ muža do pravej obličky a pečene.

Ak chcete mať zdravé obličky, musíte si dávať pozor na čistotu vašich úmyslov. Odstráňte zo svojho života strach a zlosť. Prestaňte sa cítiť ako obeť!

Obličkové kamene

Obličkové kamene predstavujú zhmotnené agresívne pocity. Sú to zrazeniny dlhodobého nerozpusteného hnevu, strachu, pocitu sklamania či neúspechu. Obličková kolika je vyvrcholením podráždenia, netrpezlivosti a nespokojnosti s okolím.
„Pán doktor, to, čo mi tu rozprávate, sú hlúposti! Kamene predsa nemohli vzniknúť z mojich myšlienok a emócií!“ 

V ordinácii sedí starší pán. Prišiel ku mne o paličke, pretože pre silné bolesti v ľavej slabine nemôže poriadne chodiť. Pred rokom mu zistili veľký kameň v ľavej obličke. Lekári navrhli operáciu.„Podľa mňa,“ pokračoval podráždene, „mám ten kameň zo zlej vody a nepravidelného stravovania. Nebalamuťte ma rozprávkami o zlých myšlienkach!“


Celú hodinu mi nedovolil ani ústa otvoriť. Doslova kypel hnevom. Podráždene rozprával, aký je život ťažký, akú máme zlú vládu, aká háveď sú úradníci, ktorí dostávajú peniaze načas, no jemu nezaplatili už tri mesiace, ako ťažko sa mu stará o chorú ženu...
V ten deň som pochopil, že nie všetci sú pripravení prijať nový pohľad či postoj. U tohto človeka som musel začať bylinkami a homeopatickými liekmi a len postupne mu nenápadne  podsúvať nové myšlienky.

Zápal močových ciest

Zápal močových ciest privodí podráždenie a hnev na opačné pohlavie alebo na intímneho partnera.Jedna moja pacientka sa sťažovala na častý zápal močového mechúra. Ako sme zistili, príčinou bolo podráždenie, vyvolané správaním jej muža. „Nikdy ma to nenapadlo,“ čuduje sa žena. „A veru to nie je ďaleko od pravdy. Len čo sa s mužom pohádame, hneď sa mi to zhorší. Okrem toho sa mi tento problém objavil až po vydaji. Predtým som bola úplne zdravá.“

Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika


Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova

Obličky, močové ústrojenstvo

Hlavní funkcí ledvin a močového ústrojí v hmotném těle je udržování složení krve a tím vnitřního životního prostředí vylučováním nadbytečných a nepotřebných látek. Proudění krve v celku (organismu) symbolizuje tok života ve společnosti, spolupatřičnost, společenství. Odtud u všech národů se říká: “pokrevní bratr, hlas krve (kmene, společnosti)”. Není myšlen genetický základ, ale pocit stejné pospolitosti. Společenský život je vlastně koloběhem krve ve větším celku.

Aby bylo snazší nekonfliktně spolunažívat, přátelit se, je nutné projevit snahu po pružnosti (vodě). Ta odplaví vše, co by sblížení překáželo. Vztahy se projasní. Proto lidé ve všech dobách a kulturách ve společnosti pijí! Voda je symbolem přizpůsobivosti, flexibility, schopnosti kompromisu. Toho všeho je třeba ve společnosti (také východní medicína spojuje ledviny se symbolem vody).
Nemoci ledvin signalizují poruchu lidského spolunažívání. nemocný má špatný přístup k životu ve společnosti, k bližním. Nejčastěji nedovede “zapomenout” prošlé věci, odpouštět. Neustále je připomíná a oživuje. Pak jeho ledviny ztratí schopnost vylučovat přežité a opotřebované!

V případech vysoké náladovosti ve společnosti, šokových pro- měn chování, spojených se sarkasmem a agresivitou, je stejně energeticky šokována činnost ledvin, což má za následek porušení stability rozpustnosti soli v moči. Objeví se kameny. Proto musí nemocní na ledviny pít a pít, to jest vyplavovat, a učit se od vody pružnosti.

Hlavní duchovní příčiny:


Ledviny – neschopnost rozeznat dobré a zlé ve vztazích mezi lidmi,neochota zbavit se starého a přežilého v mezilidských vztazích, neochota odpustit,pichlavá agresivita k lidem.
Močový měchýř – strach v souvislosti se stykem s lidmi.
Průměrný podíl příčin: 5% dědičnost (karma), 40% duchovní příčina, 25% výživa (přetěžování), 30% škodlivé vlivy prostředí (toxická re- zidua a geopatogenní zóny).

Text z knihy Duchovní příčiny nemocí – Staněk Josef / Brzobohatá Jana – vydavateľstvo AGAPE


Ďalšie knihy od Staněk / Brzobohatá