Ivan čaj pre Ženy 75g

9,10€ Bez DPH: 7,58€
  • Značka: IOLA EKO
  • Dostupnosť: Skladom
Štítky: Ekosféra

Popis

Ivan čaj pre Ženy 75g

Ivan čaj pre Ženy disponuje výnimočnou chuťou a množstvom užitočných vlastností. Obsahuje Ivan čaj z fermentovaných listov vŕbky úzkolistej, ktorý pozitívne pôsobí na ženské zdravie. Je obohatený o mleté plody vitexu jahňacieho, oregano, kvety nechtíka lekárskeho a sušené plody brusnice, ktoré sú známe svojimi blahodárnymi účinkami na ženské telo.

Ivan čaj je už od pradávna unikátnym nástrojom prírody, ktorý umožňuje zacelenie celého tela i jemnohmotných tiel. Fermentovaná Vrbovka úzkolistá (Ivan čaj) je zabudnutý nápoj našich múdrych predkov, ktorý sa vyznačuje výnimočnými vlastnosťami a účinkami na telo.

Fermentácia mu dodáva celé spektrum užitočných vlastností, vytvára neopakovateľnú medovú arómu a jantárovú farbu čaju. Obsah biologicky aktívnych látok v Ivan čaji sa líši v závislosti na čase zberu, kvality rastlín, miesta rastu a technológie spracovania. Ivan čaj zo severu sa považuje za kvalitnejší, pretože studené leto prispieva k vyššej akumulácii užitočných látok v rastlinách.

Tento Ivan čaj z Komarice pochádza zo severu Ruska, z ekologicky čistej Archangeľskej oblasti, z údolia rieky Severná Dvina, ktorá ústi do Bieleho mora.

Technológia fermentácie, ktorou je tento Ivan čaj spracovaný vylučuje používanie vysokých teplôt.

Obsahuje 70 stopových prvkov, vrátane významného množstva železa, horčíka, draslíka, sodíka a medi. Ďalej obsahuje 18 aminokyselín, ktoré sú ľahko absorbované telom a rýchlo dodajú energiu. Obsahuje veľké množstvo vitamínu C (až 6 krát viac ako citrón). Okrem vitamínu C obsahuje aj vitamíny B, obzvlášť dosť karoténu. V čaji sa nachádzajú aj triesloviny, bioflavonoidy, pektín a chlorofyl.

Ivan čaj sa zalieva aj 3 – 4 krát po sebe a zakaždým odovzdáva svoje vlastnosti.

Neobsahuje kyselinu šťavelovú, kofein ani puríny.

Príprava: 1 čajovú lyžicku Ivan čaju zalejeme 60-90°C vodou a necháme lúhovať 3-5 min

Zloženie: 74% listy vŕbky úzkolistej (70 stopových prvkov vrátane železa, horčíka, draslíka, sodíka, medi, 18 aminokyselín, bioflavonoidov, vitamíny A, B, C, pektín, chlorofyl), 7% brusnica, 5% vitex jahňací, 7% oregano, 7% nechtík lekársky

Skladovanie:  na tmavom a suchom mieste 

Krajina pôvodu:  Rusko 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Vitex jahňací 50ml

7,10€ Bez DPH: 5,92€

Alchemilka bylinná tinktúra 50ml

6,60€ Bez DPH: 5,50€

Estro Balans 60 kaps

17,00€ Bez DPH: 14,17€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

ČajeČaje a plody

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát