Estro Balans 60 kaps

17,00€ Bez DPH: 14,17€

Popis

Estro Balans 60 kaps

Estro Balans od Medveď natural je kombinácia účinných látok pre podporu hormonálnej rovnováhy a predchádzanie potenciálnej estrogénovej dominancie. Estrogénová dominancia nastáva, keď existuje nerovnováha medzi hladinami estrogénu a progesterónu v tele, často so zvýšeným estrogénom v porovnaní s progesterónom. Niektoré príznaky estrogénovej dominancie zahŕňajú nepravidelnú menštruáciu, zmeny nálady, priberanie na váhe a citlivosť prsníkov.

Napríklad, jedna zo zložiek doplnku, Diindolylmetán (DIM) je zlúčenina, ktorá vzniká v tele rozkladom indol-3-karbinolu, ktorý sa nachádza v hlúbovej zelenine, ako je brokolica, ružičkový kel a kapusta, ktoré sú známe tým, že prispievaju k optimalnejšiemu metabolizovaniu estrogénu v tele. 
S-adenosyl-L-metionín, bežne známy ako SAM-e, je prirodzene sa vyskytujúca zlúčenina nachádzajúca sa v bunkách ľudského tela. Hrá kľúčovú úlohu v rôznych biochemických procesoch, vrátane syntézy neurotransmiterov (serotonín, dopamín ..), proteínov a iných molekúl. 
Tiež jedna zo zložiek, konkrétne D-glukarát vápenatý je forma kyseliny glukárovej, ktorá sa prirodzene nachádza v niektorých druhoch ovocia a zeleniny. Bol skúmaný pre svoje potenciálne zdravotné prínosy, najmä v súvislosti s hormonálnou rovnováhou.

Bez lepku, bez farbív, bez GMO

Zloženie: D–Glukarát vápenatý, akáciová vláknina (Acacia senegal), kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, diindolymetán (DIM), S–Adenosyl –L– Metionín (SAM–e), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý.

Odporúčaná denná dávka: 2 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom vody.

Účinné látky v 2 kapsuliach: D–Glukarát vápenatý (500mg), Akáciová vláknina (390mg), DIM (150mg), SAM-e (100mg)

Skladovanie: mimo dosahu malých detí v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti. Pre tehotné a dojčiace ženy odporúčame konzultovať užívanie doplnku s ošetrujúcim lekárom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. 

Krajina pôvodu základnej zložky: EU

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Gynex 30ml

23,90€ Bez DPH: 19,92€

Vitex jahňací 50ml

7,10€ Bez DPH: 5,92€

Ivan čaj pre Ženy 75g

9,10€ Bez DPH: 7,58€

Chasteberry Fruit 400mg 120 kaps

9,90€ Bez DPH: 8,25€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Pre ženy

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát