Nechty

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 15 z 20 (2 stránok)

Nechty

Nechty vlastne zodpovedajú pazúrom u zvierat, takže predstavujú našu schopnosť obrany. Ak máte poškodené či oslabené nechty, cítite sa bezbranní a ohrození.

„Mám pocit, že mi stále niečo hrozí,“ hovorí mi muž, ktorý prednedávnom začal mať problémy s nechtami. Neskôr sa ukázalo, že príčinou jeho strachu bol jeho opovržlivý a štítivý vzťah k mnohým ľuďom.
„Pán doktor,“ hovorí mi pacientka, „rada by som vám niečo ukázala.“
S týmito slovami si vyzúva topánky a ukazuje mi chodidlá.
 
„Pozrite sa pozorne,“ ukazuje na necht veľkého palca. „Vidíte, tu je starý, chorý kúsok. A tu začína rásť nový, zdravý necht. Začal rásť presne po našom prvom stretnutí pred poldruha mesiacom. Vtedy som si pozorne prečítala vašu knihu a dala si do poriadku mnohé svoje myšlienky a pocity.
 
A teraz sa pozrite na moje vlasy,“ mimoriadne spokojná pokračovala a na tvári mala výraz, akoby mi odhaľovala vzácne tajomstvo. „Mávala som strašne zničené vlasy. Vypadávali mi. No teraz sú husté a lesklé. A pritom si ich umývam obyčajným šampónom, vyrobeným na našej rodnej Ukrajine. Predtým som si kupovala drahé šampóny z dovozu, na ktoré sú reklamy.
Ale zdá sa, že šampón nič nevyrieši. Všetko je v našom vnútri. Vďaka vám a vašim knihám mi je to už jasné. Stále na sebe pracujem, mením svoj charakter. A viete, čo som si všimla? Aj môj muž sa začal meniť. Náš vzťah je oveľa lepší.“
 
Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika