Collagen Gold 300g

8,90€ Bez DPH: 7,42€

Popis

Hydrolyzovaný hovädzí kolagén

Collagen Gold je hydrolyzovaný hovädzí kolagén (hydrolyzát kolagénu, kolagénový peptid) od renomovaného nemeckého výrobcu.

Kolagén je veľká bielkovina, ktorú môžeme nájsť v pokožke, v kostiach a chrupavkách. Konzumáciou zvieracej kože, kostí a chrupaviek napr. formou vývaru, alebo formou huspeniny sa síce do organizmu dostane veľa kolagénu, ale je ťažšie stráviteľný. Počas trávenia sa kolagén rozkladá na menšie časti, peptidy, časť ktorých sa potom premení na aminokyseliny a tak sa dostane do krvného obehu, aby potom mohol prejaviť svoj účinok v pokožke a kĺboch.

Ale v tomto produkte je kolagén prítomný už v jeho základnej peptidovej forme čo znamená, že je dopredu štiepený, hydrolyzovaný. Preto sa dobre vstrebáva a nezaťažuje naše trávenie. Tento kolagénový peptid (hydolyzovaný kolagén) si už trávenie takmer nevyžaduje a pomáha udržiavať pokožku mladou a zabezpečuje zodpovedajúcu činnosť kĺbov, ich ohybnosť.

Vplyv peptidov kolagénu na pokožku a kĺby spojený s ich spotrebou je potvrdený, v prípade dopredu neštiepeného kolagénu (prijatého z potravy) nie. Dôležité je však upozorniť, že podľa niektorých odborníkov dopredu neštiepený kolagén zo stravy má dobrý vplyv na žalúdočnú a črevnú sliznicu.

Zloženie: hydrolyzovaný, hovädzí kolagén (peptid)

Odporúčané dávkovanie: 2 krát denne 1 čajovú lyžičku (5000mg) rozmiešajte vo vode a vypite. Kolagén možno primiešať aj do smoothie, jogurtu a podobne. 

Skladovanie: mimo dosahu detí,mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C, nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Joint Flex Element Natural 400g

8,00€ Bez DPH: 6,67€

Joint Flex Gold Natural 400g

14,00€ Bez DPH: 11,67€

Joint Flex Gold 1kg

30,00€ Bez DPH: 25,00€

Collagen Premium Natural 400g

13,95€ Bez DPH: 11,63€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Pre športovcovPre ženy

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát