Rakovina, nádory, onkologiké ochorenia

Black Salve - čierna masť - 25 ml

37,90€ Bez DPH: 31,58€
Black Salve - čierna masť - 25 ml

Black salve - Mast pro léčbu rakovin ..

14,30€ Bez DPH: 13,00€
Black salve - Mast pro léčbu rakoviny - Adrian Jones
Zobrazenie 1 až 15 z 36 (3 stránok)

Ľudia si už privykli na myšlienku, že rakovina je nevyliečiteľná, preto keď lekári niekomu oznámia takúto diagnózu, znie to ako rozsudok smrti. Ale netreba zúfať! Ako hovorí istá múdrosť: 

Neexistujú nevyliečiteľné choroby, existujú len nevyliečiteľne chorí.

Už pred dvomi tisíckami rokov definovala čínska medicína päť typov ľudí, ktorí sa nedajú liečiť:

 1. tvrdohlavci, ktorých nemá význam presviedčať
 2. chamtiví lakomci, ktorí v honbe za majetkom zanedbali svoje zdravie
 3. hýrivci, ktorí sa nechcú vzdať zhubného nadbytku a zvykov
 4. chorí, ktorí sú takí slabí, že nemôžu prijímať lieky
 5. tí, ktorí radšej uveria šarlatánom, ako lekárom.

Som si stopercentne istý, že každá choroba sa dá vyliečiť, ak chorý zoberie zodpovednosť za svoju chorobu a za svoje zdravie sám na seba. Prvým krokom k uzdraveniu je, že prestanete veriť v nevyliečiteľnosť danej choroby. Je síce pravda, že rakovina sa väčšinou nedá vyliečiť vonkajšími prostriedkami – prostriedkami ortodoxnej medicíny, pretože tieto prostriedky neodstraňujú príčinu, ale bojujú iba s dôsledkami. Aby ste sa vyliečili, musíte vojsť do svojho vnútra a tam odstrániť príčinu. Obrátiť sa do svojho vnútra znamená obrátiť sa k Bohu. Vo svojom vnútri máte všetky potrebné zdroje.

Nádory a cysty vznikajú v organizme vtedy, keď si v sebe pestujete staré krivdy. Zistil som, že úplné zbavenie sa pocitov, ktoré súvisia s krivdou a zranením, vylieči akýkoľvek nádor. Existuje ešte jedna príčina vzniku nádorov, a to výrazne negatívny pocit zo sveta, seba samého aj z druhých, ktorý vedie až k presvedčeniu, že život nemôže priniesť nič dobré. Niekedy môže nádor stelesňovať aj silnejúce výčitky svedomia. Rakovina je skrytá, potlačená krivda, trpkosť, hnev, zlosť, nenávisť a podobné negatívne pocity, ktoré doslova „zožierajú“ telo. Je to hlboká podvedomá nezahojená rana, silný vnútorný konflikt medzi sebou samým a okolitým svetom, ktorý už zašiel priďaleko. Jeden môj pacient mi povedal: „Viete, pán doktor, mal som v práci kolegu. Raz sme si spolu vypili a pohádali sme sa pre známe Kristovo prikázanie: Ak ťa niekto udrie po pravom líci, nastav mu aj ľavé. Povedal som mu, že dokážem ľuďom rýchlo odpustiť a nehromadím v sebe urážky a pocity krivdy. No on bol presvedčený, že sa treba pomstiť. Viete, pán doktor, nie je to tak dávno, čo tento človek zomrel na rakovinu.“

Rakovinu vyvoláva aj pýcha, odsudzovanie a pohŕdanie inými ľuďmi. Ak sa svetonázor človeka začne ponášať na rakovinovú bunku,vytvorí sa rakovina aj v jeho vlastnom tele.

Ako funguje zdravá bunka? V prvom rade vykonáva svoju funkciu, ktorú má na starosti v rámci celého organizmu, a organizmus sa jej za to odpláca tým, že jej poskytuje všetko, čo bunka potrebuje. Zdravá, normálna bunka „chápe“, že jej blahobyt závisí od blahobytu celého organizmu, a preto mu venuje všetku svoju silu. 
A ako sa správa rakovinová bunka? Záujmy organizmu pre ňu nie sú dôležité. Stará sa len o seba a často ide proti organizmu. Pritom však netuší, že svojím správaním ničí nie len celý organizmus, ale aj sama seba. Vesmír však nemôže pripustiť, aby jeden človek zničil celý svet. Podľa zákonov vesmíru musí byť takýto človek zničený. Vyzerá to tak, že človek ničí svojím názorom na svet sám seba.

Dnes má rakovinu obrovské množstvo ľudí. Takíto ľudia sú schopní zničiť vlastný svet len preto, lebo ho pokladajú za nedokonalý. Pohŕdajú, urážajú sa, nenávidia a pritom v duchu ničia okolitý svet. Ľudia s rakovinovým svetonázorom jednoducho nechápu, že okolitý svet je aj ich svetom, že ho sami vytvárajú. Mali by pochopiť, že nedokonalý nie je svet, ale ich názor na svet.  Vyliečiť rakovinový nádor teda znamená vyliečiť predovšetkým svoj rakovinový svetonázor.

Jeden môj pacient, ktorý sa vyliečil z rakoviny, mi povedal toto:
„Pán doktor, stal sa zo mňa celkom iný človek. Prehodnotil som svoje priority. Predtým ma vedela vytočiť každá hlúposť. Ak som napríklad stál na zastávke a trolejbus stále nikde, išlo ma doslova rozdrapiť. Teraz som pokojný a v pohode. Mám úplne iný vzťah k sebe, k životu, k ľuďom.“ Časť tela, ktorú napadla rakovina, zodpovedá oblasti našich myšlienok a pocitov, ktoré nie sú v poriadku. V predchádzajúcich kapitolách už sme prebrali napríklad nádory na maternici. Podobným spôsobom funguje symbolika iných orgánov. Čo treba robiť, ak sa chcete vyliečiť z rakoviny?

 1. musíte na seba prevziať zodpovednosť za svoj život, za svoju chorobu i za svoje zdravie. 
 2. musíte chcieť žiť. Porozmýšľajte nad cieľom a zmyslom svojho života. 
 3. musíte sa zbaviť negatívnych myšlienok, pocitov a vlastností, ktoré vás doslova privádzajú do hrobu. Začnite na sebe pracovať!

Nezamerajte sa pritom len na spôsob myslenia, ale zmeňte aj celkový spôsob života. Vneste do svojho života svetlo, radosť, vitalitu!

Nádor na mozgu

Nádor na mozgu často vzniká u ľudí, ktorí chcú okolitý svet podriadiť vlastným predstavám.  Sú veľmi tvrdohlaví a odmietajú prijať svety iných. Je to vlastne agresivita voči ľuďom aj svetu. A mozog doslova „puchne“ od napätia.

Prednedávnom ku mne na konzultáciu prišiel chlapec, ktorý mal duševné problémy. Počas komunikácie s jeho podvedomím sme zistili, že príčinou psychickej poruchy je silné pohŕdanie a nenávisť voči ľuďom. Prikladal veľký význam poriadkumilovnosti a mravnosti a bol schopný doslova zničiť každého, kto nezodpovedal jeho nárokom.

V priebehu liečebného procesu vysvitlo, že pred niekoľkými rokmi podstúpil komplikovanú operáciu mozgu a zázrakom ju prežil. Príčina bola rovnaká, čiže vysoký stupeň podvedomej agresie voči svetu a ľuďom. Výsledný odkaz bol jasný: „Narodil si sa na tejto planéte. Prijmi tento svet s láskou. Potom budeš zdravý.

“Ale ako mám prijať tento svet, keď je v ňom toľko nespravodlivosti?“protestoval chlapec.

Musel sa zúčastniť niekoľkých sedení, kým pochopil, že svet, v ktorom žijeme, je veľmi spravodlivý a harmonický. Dnes sa cíti výborne. Založil mládežnícky klub a oženil sa.

Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika
Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova

Rakovina

Hlavní duchovní příčina rakoviny: extrémní sobectví v některé oblasti bytí

Průměrný podíl příčin: 70% duchovní vada, 15% výživa, 15% radioaktivní záření a geopatogenní zóny, (u malých dětí jde zparvidla o karmickou zátěž z minulých životů).

Směrování nádorového bujení při odchylkách:

 • prsa: zadržený tok lásky ke všem dětem a mužům
 • děloha, prostata: zadržený tok lásky při sexuálním aktu
 • zažívací trakt: egoismus v žití života, v trávení života
 • tlusté střevo: snaha přijímat výhody bez vlastní protihodnoty
 • mozek: egocentrismus myšlení
 • plíce: egocentricky pojatá svoboda lidského ducha
 • jazyk: řečí vyrazit maximum pro svůj prospěch
 • hltan: bezohledné přijímání čehokoliv
 • kůže: křečovitě sobecké oddělení se od okolí
 • štítná žláza: egocentrické pojetí osobnosti
 • varlata, vaječníky: egocentrické pojetí rodiny, potomstva

Text z knihy Duchovní příčiny nemocí – Staněk Josef / Brzobohatá Jana – vydavateľstvo AGAPE
Ďalšie knihy od Staněk / Brzobohatá