BIO 7 Mushroom Complex - 60 caps

9,95€ Bez DPH: 8,29€

Popis

BIO 7 Mushroom Complex - 60 caps

Reishi + Cordyceps + Chaga + Shiitake + Maitake + Lion´s Mane + Tremella = 100% BIO zmes adaptogénnych, medicinálnych húb!

Bio 7 Mushroom Complex je kombináciou známych medicinálnych húb s nespočetným množstvom pozitívnych vplyvov na ľudský organizmus a jeho odolnosť.

Každá huba použitá v tejto zmesi sa vyrába zo surových, lyofilizovaných (mrazom sušených) plodov, ktoré obsahujú svoje vlastné, jedinečné, zdraviu prospešné polysacharidy.

Zmes obsahuje až 55% hodnotnej, prírodnej vlákniny!

Do produktov rady BioNature nie su pridávané žiadne zbytočné prídavné látky, éčka, ani konzervanty. Máte tak istotu, že vaše telo dostáva len účinnú látku. Produkty BioNature nie sú geneticky modifikované.  O kvalite produktu svedčí aj fakt, že má slovenský Bio certifikát SK-BIO-003.

Zloženie: Bio RAW hubový prášok sušený mrazom (Ganoderma lucidum, Inonotus obliquus, Lentinus edodes, Grifola frondosa, Hericium erinaceus, Cordyceps militaris, Tremella fuciformis), vegetariánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza). 

Odporúčaná denná dávka: 1-krát denne 2 kapsuly zapite dostatočným množstvom vody. 

Účinné látky v 2 kapsulách: Reishi prášok 142,8mg*, Chaga prášok 142,8mg*, Shiitake prášok 142,8mg*, Maitake prášok 142,8mg*, Koralovec ježovitý prášok 142,8mg*, Cordyceps prášok 142,8mg*, Rôsolovka riasotvará prášok 142,8mg*.
*Referenčná výživová hodnota nie je definovaná. 

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C a nevystavujte mrazu ani vlhkosti. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Krajina pôvodu surovín: Čína. 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Reishi kapsuly - 100 caps

9,95€ Bez DPH: 8,29€

Cordyceps - 100 caps

7,95€ Bez DPH: 6,63€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Liečivé hubyKapsuly a tablety

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát