Imunosan 90 kaps

27,40€ Bez DPH: 22,83€
  • Značka: Energy
  • Dostupnosť: Skladom
Štítky: Energy

Popis

Imunosan 90 kaps

Imunosan je bioinformačný prípravok obsahujúci kombináciu najúčinnejších prírodných látok na podporu celkovej (nešpecifickej aj špecifickej) obranyschopnosti organizmu.
Bioinformačné prípravky firmy Energy pôsobia na ľudský organizmus v niekoľkých úrovniach súčasne. Zatiaľ čo účinné prírodné látky ovplyvňujú priamo orgány a pochody v tele, informačné zložky pôsobia prostredníctvom biorezonancie na samotnú príčinu ochorenia.

Imunosan harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu sleziny, hrubého čreva, pľúc, obličiek, močového mechúra, pečene, žlčníka, osrdcovníka a troch žiaričov.

Zloženie: Svetlicový olej, želatínová kapsula, zvlhčujúca látka – glycerol, extrakt z koreňa Kozinca blanitého (Astragalus membranaceus) 70 mg, extrakt lesklokôrovky lesnej (Ganoderma lucidum) 60 mg, extrakt z koreňa atraktylisu veľkoúborného (Atractylis macrocephala) 60 mg, extrakt z koreňa všehojovca štetinatého (Eleutherococcus senticosus) 50 mg, extrakt z vňate ďateliny lúčnej (Trifolium pratense) 40 mg, extrakt z plodu vtáčieho zobu lesklého (Ligustrum lucidum) 40 mg, emulgátor – mono- a diglyceridy mastných kyselín 40mg, voda, extrakt zo šampiňónu brazilského (mandľový) (Agaricus blazei Murrill) 30 mg, extrakt z listov zeleného čaju čajovník čínsky (Camellia sinensis) 30 mg, extrakt z koreňa pazvončeka lianovitého (Codonopsis pilosula) 20 mg, farbivo: karamel.

Článok: Kozinec blanitý – posilňovač čchi

Odporúčané dávkovanie: 
1 kapsula 2–3x denne, najlepšie po jedle.
Po troch týždňoch užívania odporúčame jeden týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo dosahu priamého slnečného žiarenia pri teplote od 10-25°C, chráňte pred mrazom

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie v čase tehotenstva konzultujte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Vyživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy! 

Krajina pôvodu: Česká republika

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Kapsuly a tabletyPodpora imunity

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát