Infekcie, zápaly

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny. Odporúčame Vám vyskúšať aj sviečkovanie.

Antipa-rasitis - extrakt z americkéh ..

19,00€ Bez DPH: 15,83€
Antipa-rasitis - extrakt z amerického Orecha čierneho - 100 ml

Propolis Aqua 30% - vodný extrakt pr ..

12,00€ Bez DPH: 10,00€
Propolis Aqua 30% - vodný extrakt propolisu - 100 ml
Zobrazenie 1 až 15 z 18 (2 stránok)

Infekcie, zápaly

Podľa mňa si ľudia nevytvárajú len choroby, ale aj všetky choroboplodné mikroorganizmy. Vytvoria ich z vákua, z čistej energie, a používajú pritom silu vlastných myšlienok. Jedine myšlienky môžu byť zhubné a choroboplodné.

Zápal v organizme znamená „pálčivé“ pocity. Môže ho spôsobiť veľký hnev, bolesť, krivda, túžba po pomste, strach.
„A čo infekcia?“ opýtate sa.
Samotné baktérie a vírusy nie sú nebezpečné. Sú súčasťou okolitého prostredia, súčasťou prírody, a majú svoju dôležitú funkciu. Niektoré baktérie v našich črevách napríklad napomáhajú tráveniu. Mikróby a vírusy samy o sebe nie sú agresívne, ak sa však dostanú do agresívneho prostredia, začnú byť choroboplodné a toxické.
„V znečistenej pôde rastie burina.“ Alebo, ako povedal známy mikrobiológ Louis Pasteur: „Mikróby nie sú nič, pôda je všetko.“ A pôdu pripravujeme vlastnými myšlienkami. Dobrými ju hnojíme, agresívnymi znečisťujeme.
Pri infekciách sú dve možnosti. Jednou je bojovať s infekciou s pomocou antibiotík. Prax však ukazuje, že to je slepá ulička, pretože tak vznikajú kmene mikroorganizmov, na ktoré už daný liek nezaberá. Medicína je tak donútená vyrábať čoraz silnejšie lieky, ktorými organizmus otravuje.
 
Existuje však aj iná možnosť, a tou je odstránenie agresívnych myšlienok a emócií, ktoré sú živnou pôdou pre mikróby. Proti mikróbom netreba bojovať, treba sa s nimi spriateliť. No voľba je samozrejme na vás.
Aj bežné zápalové ochorenie ako chrípka či silné prechladnutie vám naznačuje, že sa toho vo vašom živote deje naraz priveľa.
Nakopili sa vo vás či vo vašom živote rôzne konflikty, stres, bolesť, únava. V takom prípade je pozitívnou funkciou choroby vyhnúť sa povinnostiam, oddýchnuť si, stiahnuť sa do seba a usporiadať si myšlienky.
Osemročný syn môjho známeho raz vyhlásil:
„Ocko, už som z toho učenia taký unavený. Keby som tak ochorel! Do školy netreba chodiť.“
Myslím, že to pozná každý z nás, a nielen z detstva. Veď koľkokrát sa „hodíme na maródku“?
Chorobu však môže vyvolať aj strach o svoje zdravie. V takom prípade podliehate svojmu okoliu. Spomeňte si, ako často sa stáva, že si niekto pri vás kýchne alebo zakašle, a vy sa zľaknete: „Čo ak sa nakazím?!“Alebo v televízii hlásia, že zúri chrípka, a vy sa hneď plašíte a bežíte do lekárne po lieky.
 
V takých prípadoch si ja osobne vždy položím otázku:
„Potrebujem túto chorobu? Čo dobrého mi teraz môže choroba ponúknuť? Potrebujem týždeň preležať doma v posteli a chrániť sa tak pred nevyriešenými problémami?“
„Nie,“ odpoviem si, „nepotrebujem! Dokážem vyriešiť akýkoľvek problém vo svojom živote, pretože si život vytváram sám, čiže nájdem v akejkoľvek situácii to najlepšie východisko. Ak mám momentálne nejaký nevyriešený problém, vynaložím celú svoju silu na jeho vyriešenie.
 
Absolútne dôverujem sebe a Vesmíru. Preto som pokojný a choroba ma obíde. Môj imunitný systém pracuje bezchybne.“ Jednoducho som sa rozhodol byť zdravý a tešiť sa zo života! Je to moja voľba.
 
Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika
 

Duchovná príčina ochorenia infekcie podľa L.Hayovej spočíva v podráždenosti, hneve, rozladenosti. Pozitívne tvrdenie: som rozhodný žiť v pokoji a harmónii. Tým, že sa o seba starám, starám sa aj o svojich blížnych, som k sebe láskavý a pozorný.

Duchovná príčina ochorenia zápalu podľa L.Hayovej spočíva v strachu a zlobe z toho, čo sa odohráva vo vašom živote. Pozitívne tvrdenie: som ochotný zmeniť všetky svoje návyky a kritiky, mám sa rád, som so sebou spokojný, moja myseľ je pokojná a vyvážená. 

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb