Clarkia - 2 x 50 ml

38,00€ Bez DPH: 31,67€
  • Značka: Zapper
  • Dostupnosť: Na objednávku

Popis

Clarkia - 2 x 50 ml

Tinktúra Clarkia je zmes výluhov z orechu amerického, klinčekovca voňavého a paliny obyčajnej. Táto tinktúra Clarkia je vytvorená komplikovaným systémom silného zmrazovania a navyše sú v nej použité suroviny bez priemyselných hnojív a neboli ani akýmkoľvek spôsobom znečistené. Ide o zloženie Dr. Clarkovej, ktorá sa zaoberá očistou tráviaceho traktu.

Dnešný spôsob života, v ktorom fungujeme, umožňuje nevítaným návštevníkom, parazitom, prežívať v našom tele bez toho, aby si to náš imunitný systém vôbec všimol. Sama Dr. Hulda Clark prehlasuje, že preventívnu očistu by mal vykonávať každý človek starší ako 30 rokov minimálne 2x ročne.

Táto tinktúra obsahuje výhradne suroviny, ktoré neboli ošetrované priemyselnými hnojivami či postrekmi.

Použitie:

  • Prísada do kúpeľa: Obsah fľaštičky (50 ml) vylejte do napustenej vane (100 litrov), premiešajte. Zotrvajte vo vani cca 10 minút, potom doplňte teplú vodu a vylejte do vane obsah druhej fľaštičky (50 ml). Zostaňte vo vani ďalších 10-15 minút. Po ukončení kúpeľa sa už nesprchujte, nechajte pokožku uschnúť a neutierajte sa osuškou. Môžete si obliecť župan. Ďalší deň postup zopakujte. Tento postup aplikujte 2x týždenne po dobu 3 týždňov.
  • Topická aplikácia: Tinktúru možno používať na dezinfekciu drobných poranení kože, kvasinkových infekcií, na ošetrenie oparu. Roztok na takého použitie si si pripravíme v tomto pomere 1-2 kvapky tinktury na cca 10 kvapiek vody
  • Očista hrubého čreva: Formou klystíru je vhodné prvé klystíry aby pozostávali len z čistej vody a ďalšie dávkujte 30-90 kvapiek na liter vody. V poslednom klystíri sa odporúča pridať probiotiká.

Zloženie: výluh z oplodia Orechu amerického (Juglans Nigra), výluh z Klinčekovca voňavého (Syzygium aromaticum), výluh z Paliny pravej (Artemisia absinthium), 36% čistý potravinársky lieh.

Skladovanie: mimo dosahu detí, pri teplote do 25°C, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením, po otvorení uchovávajte v chladničke a čím skôr spotrebujte

Upozornenie: Na začiatku užívania sa môžu objaviť laxatívne účinky, bolesť kĺbov, chrbtice a iné detoxikačné príznaky. Táto tinktúra nie je náhradou konvenčných lekárskych preparátov. Neprekračujte odporúčané, denné dávkovanie. Ak máte pocit, že potrebujete dávku zvýšiť, vždy sa poraďte s vašim ošetrujúcim lekárom. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. 

Článok o účinkoch tinktury Clarkia

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (2)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Likvidácia mikroorganizmovBylinné extrakty a tinktúry

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát