Betaín HCl 100 g

7,00€ Bez DPH: 5,83€

Popis

Betaín HCl 100 g

Betaín HCL je zlúčenina, ktorá sa skladá z betaínu a hydrochloridu a prirodzene sa nachádza napr. v červenej repe. Po jej užití sa zvýši obsah kyseliny chlorovodíkovej v žalúdku. 

Aby bolo možné stráviť prijaté jedlo, musí mať váš žalúdok primeranú hladinu kyselín. Bez ich dostatočnej hladiny sa jedlo, ktoré konzumujete, úplne nerozloží, čo znamená, že nebudete schopní absorbovať z neho všetky živiny. Jedná sa predovšetkým o trávenie bielkovín.  

Nie každý však môže prosperovať z užívania tohto suplementu. Je potrebné vedieť či máte dostatočnú úroveň kyseliny v žalúdku, inak by bolo užívanie skôr na škodu ako na úžitok. Príznaky nedostatku kyselín však často odzrkadľujú aj ich nadbytok.

Neužívajte ak sa chystáte zjesť iba malé občerstvenie, alebo pokrm bez obsahu bielkovín! Pri konzumácii jedál, ktoré obsahujú len málo, alebo dokonca žiadne bielkoviny, žalúdok potrebuje oveľa menej kyseliny chlorovodíkovej (HCL) na spracovanie jeho obsahu. 

Rovnako sa užívaniu vyhnite ak máte problém s prekysleným žalúdkom!

Zloženie: betaín hydrochlorid.  

Odporúčaná denná dávka: 2-krát denne 250mg prášku rozmiešajte vo vode a užite spolu s jedlom obsahujúcim bielkoviny. 

Účinné látky v 500mg: Betaín hydrochlorid 500mg (referenčná výživová hodnota nie je definovaná). 

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C a nevystavujte mrazu ani vlhkosti. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné, dojčiace ženy a osoby, ktoré užívajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Bromelaín 90 kaps

9,20€ Bez DPH: 7,67€

Betaín HCL 100 tbl

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Opti 7 digest 150 tbl

6,95€ Bez DPH: 5,79€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Nadváha a chudnutie

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát