Opti 7 digest 150 tbl

6,95€ Bez DPH: 5,79€

Popis

Zmes obsahujúca 7 tráviacich enzýmov

Tráviace enzýmy sú v tele používané na rozklad prijímanej potravy a využitie výživových látok v nej obsiahnutých. Zabezpečujú vstrebávanie a využitie cukrov, tukov a bielkovín zo stravy. Pri športe majú enzýmy obrovský význam, pretože zlepšujú vstrebávanie výživných látok do tela a tým nepriamo pomáhajú k rýchlejšiemu rastu svalovej hmoty a regenerácii po tréningu. 

Enzýmy obsiahnuté v Opti 7 Digest sú výlučne rastlinného pôvodu. Niektoré z enzýmov obsiahnutých v Opti 7 Digest sa v našom tele prirodzene nachádzajú, no viaceré je nutné prijímať v potrave.
Tablety Opti 7 Digest majú veľmi špecifickú, silnú arómu, ktorá je charakteristická pre enzým papaín. Aróma je však prirodzená a nemá negatívny vplyv na kvalitu produktu.

Amyláza je enzým zabezpečujúci štiepenie škrobu na jednoduchšie cukry lepšie využiteľné telom.
Laktáza je enzým zabezpečujúci štiepenie laktózy (mliečneho cukru) na jednoduchšie sacharidy. Laktáza zlepšuje trávenie laktózy aj u osôb preukazujúcich problémy s trávením tohto cukru.
Proteáza je jeden z enzýmov vykonávajúcich funkciu proteolýzy, teda rozkladania bielkovín na aminokyseliny.
Lipáza je enzým rozkladajúci tuky na glycerol a mastné kyseliny a tým riadiaci množstvo syntetizovaného tuku. Má vplyv na ukladanie tukovej zásoby.
Celuláza štiepi polysacharidy rastlinného pôvodu na jednoduchšie cukry.
Bromelain je enzým získaný z ananásu.
Papain je enzým získaný z papáje.

Zloženie: maltodextrín, mikrokryštalická celulóza (látka ovplyvňujúca rozpadavosť tablety), zmes enzýmov opti7 digest (amyláza, laktáza, proteáza, lipáza, celuláza, bromelain, papain), stearan horečnatý rastlinného pôvodu (protihrudkujúce činidlo)

Odporúčaná denná dávka: 3-krát denne 1 tabletu zapiť dostatočným množstvom vody.

Účinné látky v jednej tablete: amyláza 840U*, laktáza 140U*, proteáza 210U*, lipáza 35U*, celuláza 7U*, bromelain 3GDU*, papain 2000U* 
*odporúčaný denný príjem nie je definovaný

Skladovanie: mimo dosahu malých detí, pri teplote 15 - 25°C, chráňte pred svetlom, vlhkom a mrazom.

Upozornenie: Prípravok je nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Bromelaín 90 kaps

9,20€ Bez DPH: 7,67€

Betaín HCl 100 g

7,00€ Bez DPH: 5,83€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Nadváha a chudnutieKapsuly a tablety

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát