Bromelaín 90 kaps

9,20€ Bez DPH: 7,67€

Popis

Bromelaín 90 kaps

Bromelaín kapsuly s obsahom prírodného enzýmu bromelaínu vyskytujúceho sa v plodoch ananásovníka. Bromelaín čo by proteolytický enzým priaznivo vplýva na tráviaci systém človeka tým, že prispieva k rozkladu komplexnej štruktúry bielkovín na jednoducho stráviteľné aminokyseliny. Praktické kapsuly umožnia pohodlný príjem 500 mg bromelaínu z jednej kapsuly. 

Bromelaín predstavuje súhrnný názov pre skupinu tráviacich enzýmov, ktoré sa podieľajú na trávení bielkovín a ich rozklade na základné stavebné jednotky - aminokyseliny. Má teda rovnakú funkciu ako ďalšie enzýmy nachádzajúce sa v tráviacom trakte človeka, napríklad, trypsín, chymotrypsín či papaín, ktoré spoločne označujeme ako proteolytické. Okrem priaznivého vplyvu na ľudské zdravie našiel uplatnenie aj vo viacerých odvetviach priemyslu - pekárenskom, textilnom a kozmetickom. 

Zloženie: bromelaín (1200 GDU/g), vegetariánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu. 

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsulu denne a zapite vodou. 

Účinné látky v 1 kapsule: bromelaín 1200GDU/g 500mg (referenčná výživová hodnota nie je definovaná).

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C a nevystavujte mrazu ani vlhkosti. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Betaín HCl 100 g

7,00€ Bez DPH: 5,83€

Betaín HCL 100 tbl

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Opti 7 digest 150 tbl

6,95€ Bez DPH: 5,79€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Kapsuly a tablety

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát