Alzheimerova choroba

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

MSM prášok - 200g

MSM - methylsulfonylmethane - 400 g

Olej z Čiernej rasce (Nigella sativa ..

Vitamarin - 90 kapsúl

CELITIN - 90 kapsúl

Fytomineral - 100 ml

Korolen - 30 ml

Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)

Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.Vela nárokov, velká snaha zmeniť všetko okolo nás zahlcuje náš mozok aj myseľ. Nedivne sa potom, že v starobe, v čase odkvitania vitálnych síl a funkčných schopností jdnotlivých orgánov, je mozog vyčerpaný. Je prázdny a utlmený. Duševná nemohúcnosť kedysi velmi inteligentných a schopných jedincov je pádom do priepasti tých, ktorý chceli viac, než im bolo určeno niesť, vytvoriť a zvládnuť. Je to odmietanie sveta ako takého, beznádej a bezbrannosť, hnev. 

Duchovná príčina ochorenia podľa L.Hayovej spočíva v túžbe opustiť túto planétu a neschopnosť prijímať život aký je. Pozitívne tvrdenie na odstránenie ochorenia - všetko prebieha v správnej chvíli, v správnom čase a priestore. Boh koná vždy správne. 

Mnohé štúdie poukazujú na to, že mozgy pacientov s Alzheimerovou chorobou vykazujú značne vyššiu koncentráciu hliníka, ako mozgy zdravých ľudí. Hliník, teda aj používanie hlníkových riadov dokáže vyvolať škodiaci bunečný oxidatívny stres a rôzne zápaly.

Články:

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme