Alzheimerova choroba

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 15 z 18 (2 stránok)

 

Alzheimerova choroba

Veľa nárokov, veľká snaha zmeniť všetko okolo nás zahlcuje náš mozok aj myseľ. Nedivme sa potom, že v starobe, v čase odkvitania vitálnych síl a funkčných schopností jednotlivých orgánov, je mozog vyčerpaný. Je prázdny a utlmený.

Duševná nemohúcnosť kedysi veľmi inteligentných a schopných jedincov je pádom do priepasti tých, ktorý chceli viac, než im bolo určeno niesť, vytvoriť a zvládnuť. Je to odmietanie sveta ako takého, beznádej a bezbrannosť, hnev. 

Duchovná príčina ochorenia podľa L.Hayovej spočíva v túžbe opustiť túto planétu a neschopnosť prijímať život aký je. Pozitívne tvrdenie na odstránenie ochorenia - všetko prebieha v správnej chvíli, v správnom čase a priestore. Boh koná vždy správne. 

Mnohé štúdie poukazujú na to, že mozgy pacientov s Alzheimerovou chorobou vykazujú značne vyššiu koncentráciu hliníka, ako mozgy zdravých ľudí. Hliník, teda aj používanie hlníkových riadov dokáže vyvolať škodiaci bunečný oxidatívny stres a rôzne zápaly.

Články: