Lion’s Mane - Hericium BIO prášok - 100g

13,90€ Bez DPH: 11,58€

Popis

Lion’s Mane - Hericium BIO prášok - 100g

Lion’s Mane alebo Hericium, po slovensky tiež koralovec ježovitý, je jedlá, veľmi chutná a vysoko cenená stopkovýtrusná huba, ktorej plodnice pripomínajú morský koral, od čoho získala svoj názov. Má neodmysliteľné miesto v ázijskej kuchyni a pre svoje zdraviu prospešné účinky sa veľmi rýchlo rozšírila po celej Ázii. Nakoľko sa v našich podmienkach takmer nevyskytuje, riešením je výťažok získaný dvojitou extrakciou tejto huby s vyše 40-percentným obsahom kvalitných polysacharidov v prémiovej BIO kvalite, ktoré zaisťujú jeho vysokú účinnosť.  

Účinné látky Koralovca sú koncentrované v jeho 8 až 10 centimetrov veľkej plodnici a získavajú sa biofermentáciou a následnou dvojitou horúcovodnou extrakciou, ktorej výsledkom je výťažok, obsahujúci vysoký podiel polysacharidov (beta-glukánov), ale aj bielkovín, aminokyselín, polypeptidov. Ďalšími významnými zložkami sú kyselina palmitová, cukorný alkohol threitol, D-arabinitol a ergosterol (provitamín D2). Ďalej sú pre Hericium špecifické diterpenoidy - hericenony a erinacíny. Nehovoriac o tom, že v ňom nájdeme aj široké spektrum minerálov a stopových prvkov, akými sú, napríklad, draslík, zinok, selén, fosfor či železo. 

Do produktov BioNature nie sú pridávané žiadne zbytočné prídavné látky, éčka, ani konzervanty. Máte tak istotu, že vaše telo dostáva len účinnú látku. Produkty BioNature nie sú geneticky modifikované

O kvalite produktu svedčí aj fakt, že má slovenský Bio certifikát SK-BIO-003.

Zloženie: 100% Bio prášok z huby Lion’s Mane (Hericium erinaceus). 

Odporúčaná denná dávka: 1-3x denne 30 min pred jedlom, alebo 60 min po jedle, rozmiešajte 2g prášku v cca 100ml vody a vypite

Účinné látky v 2g: prášok z huby Hericium 2000mg (Referenčná výživová hodnota nie je definovaná)

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C a nevystavujte mrazu ani vlhkosti. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Krajina pôvodu: Čína. 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Ostatné produkty

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát