Vlasy

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 15 z 25 (2 stránok)

Vlasy

Vlasy sú symbolom životnej sily.

Výrazne odrážajú náš vnútorný stav. Prečo vekom vlasy rednú? Prečo strácajú lesk? Odpoveď je len jedna. Rokmi človek stráca svoju životnú silu. Plytvá ňou na negatívne myšlienky a pocity.
Čo sa s tým dá urobiť? Treba zmeniť vzťah k sebe, k iným ľuďom a vôbec k životu a hromadiť svoju osobnú silu.
 
Vypadávanie vlasov spôsobuje strach, silné vnútorné napätie, dlhotrvajúci stres. Plešatí ľudia chcú mať všetko pod kontrolou. Neveria prirodzeným životným procesom. To, aký veľký vplyv má na naše vlasy emocionálne prežívanie, dokazujú prípady, kedy človek vo chvíli ošedivie.
„Pán doktor,“ hovorí mi pacientka,“ „pred mesiacom mi začali strašne padať vlasy.“
„A aká mimoriadna udalosť sa vo vašom živote odohrala pred mesiacom?“ pýtam sa jej.
„Zomrel mi syn,“ odpovie žena.
 
Rád by som uviedol jeden zaujímavý prípad: na konzultácii u mňa bol šesťdesiatročný muž, ktorý bol pod silným psychickým tlakom a mal veľa starostí. Keď po troch mesiacoch prišiel zas, už bol v poriadku.
„Valerij Vladimírovič,“ povedal mi, „keď som začal žiť podľa vášho modelu, zhustli mi vlasy a získali svoju normálnu farbu, ako keď som bol mladý. A všimol som si jednu zvláštnosť: akonáhle som v strese, vlasy mi začnú šedivieť, no keď sa upokojím, zasa stmavnú.“
 
Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika