Štítna žľaza

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

Lugolov jódový roztok 30ml

16,90€ Bez DPH: 14,08€
Lugolov jódový roztok 30ml
Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)

Štítna žľaza je dôležitý orgán, ktorý stelesňuje schopnosť tvorivo se prejavovať. Ochorenie štítnej žľazy znamená, že máte problém s vyjadrovaním a sebarealizáciou.

Zväčšená štítna žľaza poukazuje na to, že podliehate veľkému tlaku. Presnejšie, tlačíte sami na seba, no využívate na to svoje okolie. Máte pocit, že ste obeťou, že je k vám život krutý, že ste neustále ponižovaní a bezmocní. Pociťujete nenávisť voči tomu, čo vám druhí, prípadne životné okolnosti, nanucujú. Trpíte pocitom, že máte skazený život. Ste plní pocitov krivdy.

Jedna žena so strumou mi povedala: „Cítim sa, ako keby ma zahnali do akejsi dlhej chodby a nútili ma po nej kráčať, pričom nemôžem nikam odbočiť.“
Struma sa často vytvorí ženám, ktorých muži si radi vypijú. V takých prípadoch sa doslova v hrdle zhrčia nevyjadrené negatívne pocity a názory. No zďaleka sa to nestáva len v rodinách s mužom alkoholikom. 
„Môj muž do mňa neustále zapára pre kadejaké hlúposti,“ hovorí mi pacientka, ktorej našli niekoľko hrčiek na štítnej žľaze. „Raz som zle oblečená, inokedy zle nalíčená. Nič ma nenechá robiť po svojom.“
Je veľmi dôležité naučiť sa starať sa o seba, poznať svoje túžby a potreby a vedieť ich otvorene, no neagresívne, vyjadrovať. Byť sám sebou je vynikajúci liek na problémy so štítnou žľazou. Niekedy mávajú strumu aj deti. V takých prípadoch choroba odráža problémy rodičov.

Jednému chlapcovi sa zväčšila štítna žľaza. Začali sme spolu s rodičmi zisťovať príčiny ochorenia. Otec bol veľmi prísny a vyvíjal na dieťa aj matku silný tlak.
„Chcem, aby z môjho syna niečo bolo,“ hovoril.
Matka a syn sa cítili ako jeho obete. Zo strachu pred otcom dieťa nemohlo ani nevedelo otvorene prejaviť svoje pocity. Tie sa mu hromadili v oblasti hrdla, ktorá je, ako vieme, spojená so sebarealizáciou.
„Nech urobím čokoľvek, ocko s tým skoro nikdy nie je spokojný. Už sa bojím urobiť vôbec niečo,“ povedal mi chlapec, keď sme ostali osamote.

Dal som mu homeopatické lieky a rodičia dostali za úlohu zmeniť vzťah k sebe navzájom aj k svojmu synovi. Už o mesiac sa štítna žľaza dieťaťu dvojnásobne zmenšila.

Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika
Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova