Reishi prášok z podhubia (Ganoderma Lucidum) - 50 g

9,90€ Bez DPH: 8,25€

Popis

Reishi prášok z podhubia (Ganoderma Lucidum) - 50 g

Sušený, jemne mletý prášok z mycélia (podhubia) huby Reishi - Ganoderma lucidum (Lesklokôrovka obyčajná)

Hubu Reishi, u nás nazývanú aj lesklokorovka obyčajná, poznajú v Ázii už 2000 rokov. Vďaka jej neobyčajným vlastnostiam ju volajú „huba nesmrteľnosti”. V Číne bola Reishi veľmi populárna na cisárskom dvore pre jej efektívnosť a absenciu vedľajších účinkov. V prírode rastie Ganoderma na práchnivejúcich kameňoch a kmeňoch, najmä v prímorských oblastiach Číny. Vyskytuje sa v šiestich farebných variantoch, z nich sa najčastejšie pestuje červená.Jej vzácnosť umocňuje fakt, že na 10 000 stromoch sa nájde len jeden hríb, preto si ju v minulosti mohli dovoliť len tí najbohatší. Jej širšie využitie v medicíne priniesla až jej priemyselná kultivácia v 70. rokoch minulého storočia Japoncami. V čínskej medicíne má Reishi jedno z výsadných postavení a je symbolom dlhovekosti a božskosti.

Tento produkt z huby Reishi sa získava len z čistého mycélia (podhubia). Väčšina podobných produktov na trhu je kvôli lacnejšej cene získavaná z celej biomasy (podhubia aj mladých plodníc). Neobsahuje farbivá, konzervačné látky, sladidlá ani žiadne iné prídavné látky. Neobsahuje lepok ani laktózu.

Zloženie: Ganoderma lucidum

Skladovanie: mimo dosahu detí, na suchom a tmavom mieste, pri teplote do 25˚C.

Upozornenie: Vzhľadom na to, že ide o "novú potravinu" (Európskou úniou zaradenú do zoznamu "Novel Food") nie je možné tento produkt ponúkať ako potravinu či doplnok výživy. Produkt nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Krajina pôvodu: Čína

Reishi - huba nesmrteľnoti

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Reishi (Ganoderma Lucidum) BIO 100g

9,90€ Bez DPH: 8,25€

M33+ Ústny sprej 50ml

22,00€ Bez DPH: 18,33€

ReiChi Cafe 180g

18,00€ Bez DPH: 15,00€

Reishi kapsuly 90 kaps

9,95€ Bez DPH: 8,29€

Qi Coffee - Cordyceps a Reishi 100 g

19,50€ Bez DPH: 16,25€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Ostatné produkty

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát