M33+ Ústny sprej 50ml

22,00€ Bez DPH: 18,33€

Popis

M33+ Ústny sprej 50ml

Mikrobiotický orálny sprej M33+ kolonizuje ústnu sliznicu a jazyk čím pomáha vytvoriť a udržiavať zdravú bakteriálnu rovnováhu. Sprej obsahuje starostlivo vybrané, zosúladené, živé kmene bez GMO. Ako špeciálne fermentovaný nesterilizovaný orálny sprej ponúka ako doplnok výživy okrem množstva podporných baktérií, aj ďalšie základné enzýmy, bioaktívne rastlinné látky, antioxidanty a vitamíny.

Obsahuje šetrne fermentované mikroorganizmy, 34 kmeňov probiotických baktérií (laktobacily a bifidobaktérie bez GMO), vitamíny, bioaktívne rastlinné látky, enzýmy a antioxidanty pre prirodzené posilnenie imunitného systému, udržanie bakteriálnej rovnováhy sliznice úst aj čriev a pre prirodzenú podporu mikrobiómu! 

Vybrané prísady sa šetrne fermentujú počas jedného roka. Počas tohto procesu fermentácie sa vytvárajú cenné stopové prvky (napriklad vitaminy A. E), ako aj prirodné antioxidanty, ktoré chránia telo pred oxidačným stresom.

Sprej obsahuje starostlivo vybrané stabilné mikroorganizmy, tak že sa môže po otvorení používať bez chladenia pri izbovej teplote až 6 týždňov! 

Mikroorganizmy obsiahnuté v ústnom spreji M33+ sa vedia aktívne chrániť pred žalúdočnou kyselinou!

Ideálne aj pre deti. Na cestách doplňte bakteriálnu rovnováhu, napríklad nastriekaním na pokožku po umytí rúk na verejných miestach.

Tým, že ústny sprej M33+ obsahuje múku z hroznovych jadier tak obsahuje aj OPC (Oligomerické Proantokyanidíny) čo sú biologicky aktívne polyfenoly z hroznových jadierok. OPC je jedným z najsilnejších antioxidantov, ktorý je vysoko biologicky dostupný a veľmi rýchlo sa dostáva do krvného obehu. 

M33+ sprej je v BIO, Vegan kvalite, BEZ laktózy, BEZ lepku, BEZ GMO, BEZ konzervačných látok a syntetických príchutí a tiež neobsahuje ocot jeho chuť je prirodzene sladko-kyslá. 

Zloženie: voda, druhy cukru* (druhy cukru sú spotrebúvané mikroorganizmami počas fermentačného procesu a premieňajú sa na kyselinu mliečnu), múka z hroznových jadierok (OPC)*, Ling Zhi (Reishi)*, fermentačné mikroorganizmy, probiotické mikroorganizmy, Mzyme Royal Ferment*.
*Z kontrolovaného organického pestovania.

Odporúčaná denná dávka: cca 5 strekov M33 + do úst pred alebo medzi jedlami.
Dávkovanie pre deti od 3 rokov 1x denne 1 strek do úst.

Obsiahnuté mikroorganizmy: Bacillus subtilis, Bifidobacterium animalis, Bif. bifidum, Bif. breve, Bif. longum, Bif. infantis, Bif. lactis, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lact. amylolyticus, Lakt. amylovorus, Lakt. delbrueckii subsp. bulgaricus, Lakt. casei 01, Lakt. casei 02, Lakt. casei 03, Lakt. crispatus, Lakt. delbrueckii, Lakt. farraginis, Lakt. fermentum, Lakt. gasseri, Lakt. helveticus, Lakt. johnsonii, Lakt. paracasei, Lakt. parafarraginis, Lakt. plantarum, Lakt. reuteri, Lakt. rhamnosus, Lakt. salivarius, Lakt. zeae, Lakt. diacetylactis, Lactococcus lactis, Rhodopseudomonas palustris, Saccharomyces cerevisae, Streptococcus thermophilus.

Bakteriálne kultúry / denná dávka:
minimálne obsahuje 1 x 10 ^ 6 CFU **; baktérie / 1 ml
Reishi / Ling Zhi 0,3 mg
Múka z hroznových jadier 0,3 mg (obsahuje OPC.)
** CFU: Jednotky tvoriace kolónie

Skladovanie: udržujte v suchu, chrániť pred svetlom a mimo dosahu malých detí a spotrebujte do 6 týždňov po otvorení.

Krajina pôvodu: Nemecko

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Vláknina, probiotikáPodpora imunity

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát