Pankreas (slinivka), zápal pankreasu

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)

Pankreas (podžalúdková žľaza)

Tento orgán symbolizuje „sladkosť“ života, schopnosť tešiť sa zo života, užívať si.
Zápal pankreasu
Zápal podžalúdkovej žľazy môže spôsobiť výrazné odmietanie určitej osoby, udalosti či situácie. Človek v takýchto prípadoch pociťuje hnev a zúfalstvo. Život ho prestáva baviť.
Pamätám sa na jeden prípad, keď som po skončení školy začal praxovať v nemocnici. Na izbu, ktorú som mal na starosti, prijali muža so silnou pankreatitídou. Začal som zbierať údaje do chorobopisu a zistil som, že záchvat bolesti sa začal niekoľko dní po prerušení stykov s istou osobou.
„Viete,“ povedal mi pacient nazlostene, „myslel som si, že ho zabijem. Po tom, čo mi vyviedol, som úplne stratil vieru v ľudí.“
Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika
Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova