Kniha DMSO - Fischer Hartmut RNDr.

18,90€ Bez DPH: 17,18€

Popis

Kniha DMSO - Fischer Hartmut RNDr.

Příručka / návod k použití, skryté / utajované poznatky o léčení přírodní cestou

Prvýkrát v českom jazyku.

RNDr. Hartmut Fischer je nemecký terapeut, liečiteľ, chemik a farmaceut. Okrem iného je svetovo uznávaným odborníkom na liečbu pomocou DMSO, (prírodnou a dostupnou látkou), ktorá má na náš organizmus priamo zázračné účinky a pritom nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. V knihe nájdete všetky cenné informácie o DMSO, teda opis chemických a fyzikálnych vlastností, výsledky vedeckých štúdií, podrobné návody a praktické rady aj konkrétne prípady pacientov z celého sveta, ktorým použitie DMSO priamo neuveriteľným spôsobom pomohlo.

Neexistuje snáď jediný zdravotný problém, ktorý by DMSO nebolo schopné pozitívne ovplyvniť. Jedná sa o jednu z najúspešnejších kníh so zameraním na zdravie.

Článok o DMSO

DMSO (dimetylsulfoxid) je číra tekutina, ktorá sa získava z dreva pri výrobe celulózy.

 

BIOpotraviny RAJ predáva DMSO japonskej výroby (balené do flakonov v Čechách), ktorý je jedným z najväčších výrobcov najčistejšieho DMSO na svete (minimálne 99,9%) a preto to ponúka za lacnejšiu cenu ako iní výrobcovia a obchodníci v zahraničí. Odborníci vedia, že DMSO sa neupravuje na lekárenskú kvalitu (ako si mnohí myslia), ... rozdiel nie je v kvalite, ani čistote. Rozdiel je iba v tom, že sa tá istá šarža môže certifikovať dvojakým spôsobom. Certifikácia na udelenie farmaceutickej čistoty / kvality je drahšia (je to hlavne aj obchodný ťah, aby to mohli predávať neúmerne drahšie) ale kvalita je tá istá, lebo v jednom závode nemá význam vyrábať také, alebo onaké DMSO. Práve toto by výrobu predražovalo. Aj laicky uvažujúci človek sa dovtípi, že bazírovanie na čistote 99,99% (čo je v podstate to isté ako uvádza japonský výrobca (min 99,9%)) nemá význam. DMSO je chemická látka, ktorá dostane VŠETKO hlboko pod pokožku, to znamená, že väčšinou sa nikto tak dokonale nedokáže umyť, aby spolu s DMSO nevstrebal pod pokožku rádovo OVEĽA VIAC nečistôt ako 0,09%. Môžu to byť metabolity baktérií nachádzajúce sa na povrchu tela aj po dôkladnom drhnutí pokožky, ba čo horšie, zbytky po mydle, šampóne, ... s ktorým sa človek predtým umýval, alebo pozostatok nejakého krému s ktorým sa natieral, alebo špina z rúk, alebo tampónov, ktorými sa DMSO nanáša, ... z uteráku, ktorým sa človek utrel, či čistiaceho prostriedku v ktorom bol praný, alebo len "obyčajný" chlór, či chlórované deriváty, ktoré sa vo vode v oveľa vyššom % nachádzajú...

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

DMSO - dimethylsulfoxid - 100ml

18,50€ Bez DPH: 15,42€

DMSO - dimethylsulfoxid - 250ml

31,10€ Bez DPH: 25,92€

DMSO Dimethylsulfoxid 99,99% 1000ml

75,10€ Bez DPH: 62,58€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Alternatívna medicína, zdravie

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát