Ovčie kiahne

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

Tea Tree olej - 15 ml

Vironal - 30 ml

BIOTERMAL - bioinformačná kúpeľová s ..

10,90€ Bez DPH: 9,08€
BIOTERMAL - bioinformačná kúpeľová soľ z termálnej vody žriedla Podhájska - 350 g

Balneol

FLAVOCEL - 150 tabliet

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)

Ste podráždený, nedocenený a prehliadaný. Potrebujete lásku, pozornosť a voľný čas na oddych. Cítite sa nespokojný a nepokojný, akoby ste nikam nepatrili. Zažívate sklamania a podrazy. 

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme